Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr. Busta Rapszakma 3 számában...

Mr. Busta Rapszakma 3 számában hallottam ezt a két sort ezt mire érti?

Figyelt kérdés

Kérdezd meg a Steve-et, hogy mit vaker a Busta?

Mert az irigy kutyáktól hemzseg a szakma.



2013. okt. 23. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Az elért sikerre érti. Minden UG-s (undergroundos) rapper, irigykedik Busta sikerére. Mivel Zsolti a mai napig ki van "zárva" a magyar rapközegből. Szinte senki nem fogadja el a szakmán belül, ami elég nagy hiba.
2013. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát szóval most ezzel Steve-t is úgymondd betámadta?
2013. okt. 24. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Már ne haragudj, de akinek ekkora EGO -ja van és állandóan azt irogatja ki, hogy ez lesz**hatja ez meg az, attól mit vársz? Hogy szépen vigyorogva befogadják? Mondom ezt úgy, hogy szeretem Busta és az RTM számait és az UG sok ét is, csak én nem vagyok vak és látom mi van... Busta állandóan vitában van valakivel mintha élvezné ezt és általában ő az agresszor... Meg igazából meg lehet nézni milyen szövegeket rapper Busta, mintha ő lenne a No.1 ő lenne a Magyar rap Istene, ő lenne a magyar Tupac meg stb pedig ő is csak egy a sokból...
2013. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek veled csak bennem az a különbség h én nem is hallgatom a számait :)
2013. okt. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!