Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy másik számra emlékeztet,...

Egy másik számra emlékeztet, de egyszerűen nem jut eszembe, hogy melyik lehet az a dal. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van ez a Take That szám, a címe Rule The World http://www.youtube.com/watch?v=KII1ruAfvsg , és a 2:31 perctől (főleg, amikor a "for you"-t énekli) nagyon ismerősnek tűnik a hangzás, de egyszerűen nem tudom kitalálni, hogy melyik szám lehet hasonló. Arra emlékszem, hogy nem kifejezetten mai sláger, de nem is retro. Maximum 2005-ig nyúlhat vissza a szám. Tehát nem az egész szám ismerős, hanem csak az a bizonyos részlet (nem a dalszöveg, mert azt tudom, hogy az a Take That saját dalszövege), amit már fentebb említettem. Nagyon sokat segítenétek, ha hasonló hangzású számokat tudnátok linkelni vagy bármi egyéb segítség.

2013. nov. 11. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerős, de szerintem ez olyan filmzenés, vagy nem is tudom. Bakker, ezen fogok vívódni. :D
2013. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!