Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A kérdés az hogy 60,90 és 150...

A kérdés az hogy 60,90 és 150 Ft környékén milyen gitárokat érdemes megvenni ezekben az árfekvésekben, lehet más típus is? Amiket én néztem: Cort KX 5, Ibanez FR 320, RGA 32,42 (használtan) Ibanez ARZ300 (új), Cort KX Custom.

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 21:25
 1/5 benjamin110 ***** válasza:

300 rugó alatt nem érdemes Ibanezt venni.

Cort KX Custom, ha metáloskodni akarsz, bár ha most lenne 110em akkor csak Gibson Melody Makert vennék.

Jacksonok közt is nézz szét, és a Cort Customok között válogass. Azok jó cuccok.

2013. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában az Epiphone, Vintage és az LTD márka is játszik.
2013. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ jacksonokat is néztem meg LTD t is de nekem külsőre se jön be plusz a hangzás világban sem, de lehet hogy még olyan gitárom is lesz ki tudja. Epiphone-t soha többet nem veszek nagyot csalódtam az Epi gitáromban többet vártam tőle, ami még úgy ahogy megérné az az Epi Les Paul Custom de az se 150 Ft-os gitár maximum 120 ra tartom én is mint sok mindenki más (sajnos a nevet kell kifizetni nem a minőséget). Hát akkor ha minden jól megy akkor valamilyen cortot veszek még lehet játszik a Cort M es széria is (amúgy nem metálozni akarok mindenféle stílust játszunk a bandával van heavy is de nem olyan sok, ha esetleg nem lesz jó a hang akkor szedő csere és annyi, de szerintem jó lesz az a gitár arra a stílusra amire használni akarom) Mindenesetre köszi a válaszokat és a segítséget (LTD, Jacksonba mit ajánlanátok amúgy lehet elgondolkozok rajta?:D )
2013. nov. 19. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Epiből ezt venném, ha lenne 150 ezrem :D [link]
2013. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kpecér ***** válasza:

Vintage gitárok kiválóak ha feltuningolod nagyon komoly hangzásokat tudsz belőlük kihozni.

Ha metálkodni akarsz akkor egy Vintage SG és 2 aktív EMG és van egy qrva jó baltád. Szerezd be használtan!

2013. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!