Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok olyasmi zenéket írni...

Tudnátok olyasmi zenéket írni mint ezek? Emeli Sandé Read all about it Caramel Jelenés James Arthur Impossible John Newman Love me again

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
ezek teljesen különböző zenék, nem tudom hogy érted a kérdést..:D ezektől az előadóktól akarsz még,vagy ilyeneket? mert ez elég teljesíthetetlen kérés:D
2013. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hát úgy értettem,hogy ilyen hangos zenéket,vagyis amikben magas hanggal énekelnek vagy nem tudom,hogy mondjam igazából.(csak ne rockot,mert csak néhány rock számot szeretek)
2013. dec. 25. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
végre egy normális ember, teljesen egy a zenei stílusunk :D
2014. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még a második vagyok, tudom, hogy régi kérdés, de ha érdekel, akkor írj privit, és írok neked pár zenét ami nekem tetszik és akkor lehet, hogy neked is bejönnek :)
2014. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én csak az ilyen zenéket szeretem.Ha szeretnéd linkelhetek egy párat :)
2014. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!