Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17 éves vagyok, éneklek már...

Ricko117 kérdése:

17 éves vagyok, éneklek már pár éve és jól is megy, de megszeretnék tanulni mellé gitározni, hogy zenéket tudjak úgy feldolgozni. Szerintetek mennyi idő mire annyira megtanulok hogy feltudjak dolgozni zenéket?

Figyelt kérdés
Alap akkordokat már régebben gyakoroltam és jól is ment.

#zene #feldolgozás #gitár #gitározás #éneklés #akkord #ének gyakorlás #gitár gyakorlás #zene feldolgozás #zene játszás
2013. dec. 18. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez gyakorlás és tehetség kérdése. Meg attól is függ, milyen szintre gondolsz. Youtube-on tömegesen fellelhetők olyan "feldolgozások" amelyeket szép, de annál szerényebb tudással rendelkező gitáros csajszik haatalmas töltenek fel, ilyen szintre eljutni nem nehéz:

http://www.youtube.com/watch?v=RbNtB1yLcJA

És amint látod, több millióan vevők rá:))


Ez azért jobb:)

http://www.youtube.com/watch?v=KQWeX8_RLDw

2013. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*haatalmas DELETE :)
2013. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tarnolf ***** válasza:

Kitartás, gyakorlás és tehetség kérdése.


De az, hogy megtanulsz gitározni, még nem minden, én például énekelni szeretek (nincs jó hangom szerintem), gitározom már kábé 1 éve (jól megy viszonylag, persze még rengeteget kell tanulnom), de a kettőt egyszerre nem tudom összehozni. Nem csak az éneklést, a sima beszédet se.


De ez olyan, hogy van akinek könnyebben, van akinek nehezebben megy a kettő egyszerre. :)

2013. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Első hozzászólónak annyit,hogy nem a gitártudása miatt vevők rá több millióan,ezt te is tudod szerintem. :)


A kérdezőnek pedig azt mondom,mint amit eddig a többiek. Sok gyakorlás és tehetség kérdése. De inkább gyakorlás,mert azzal is nagy eredményt érhet el az ember.

2013. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az első válaszoló első videójában az csak a mell miatt szimpi XD

Na és a kérdés persze... Szerintem először az a legbiztosabb ha egyszerű 3 akkordos számokat játszol és utána Te is belejössz és megérzed az egészet

De az sem baj ám ha csak énekelsz, kerítesz egy bandát és úgy nyomod :D

Alice Cooper is énekel a számaiban azt milyen jóóóó!

2013. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!