Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a job gitáros aki nagyon-na...

Ki a job gitáros aki nagyon-nagyon technikás de nem tud olyan jó számokat irni vagy aki nem olyan technikás de pár akkordból világ slágert ir?

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

a világsláger meg a jó szám nem egyenlő :D szarból is lehet slágert csinálni, meg amúgy is relatív, hogy mi a jó szám. Egy gitárosnál a jó technika elengedhetetlen, még ha nem is használja ki a teljes tudását, alapvetőnek tartom, hogy ha ezt a pályát választja, legyen felkészült, jó gitáros. (ja és technika alatt nem azt értem, hogy gyors, az csak egy paraméter a sok közül, de ha nem tud jól vibrálni, ha hamisan nyújt, ha szar a pengetése, vagy összevissza szól a gitár a kezében, akkor lehet akármilyen gyors, élvezhetetlen).


Amúgy sok nagyonjó gitáros van, akinek nem céla sem világslágert írni, de még csak pénzt keresni sem. :D

2013. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az összes pop világsláger általában zeneileg hótt egyszerű, nem túl igényes valami, pont ahogy írtad, "pár akkordból világsláger".

Na én emiatt nem neveznék valakit jó gitárosnak/zenésznek, mert pár akkordból világslágert ír.

2013. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó akkor kérdés ujara értelemzése nyilván nem ilyen szar one directionra gondoltam meg egyéb szemétre hanem mondjuk az ac dc vagy a nirvana pl nagyon jó számokat irt amik kicsit sem nehezek (legtöbb) akkor ki a jobb gitáros mondjuk angus young vagy egy nála sokkal technkiásabb de jó számokat irni nem tudó gitáros?
2013. dec. 19. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, én sem szarra gondoltam. Amit írtam ugyanazt gondolom akár szar csapat, vagy akár ACDC, vagy akármi.
2013. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval értsd úgy: ha Angus Young ír pár akkordból ACDC világslágert, attól még egyáltalán nem lesz ő "jó gitáros"
2013. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!