Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Magyar, vagy az...

Szerintetek a Magyar, vagy az Amerikai Rap a jobb? Indokoljátok is meg!

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyar, mert azt értem :)
2014. jan. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt írnám, hogy a régebbi. Mert az új pop fos olyan szar, hogy rám jön a hasmenés ha belehallgatok.

És mi ez a mostanság divatos bárgyú érzelmes rap?! Nem hiszem el, hogy idáig süllyedt ez a kultúra. -_-" Szégyen!


Amúgy csak Amerikait hallgatok és abból is csak az eredeti stílushoz közel állókat. Szerencsére még mindig vannak olyan underground-osok, akik nem felejtették el a valódi rap-et.

2014. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a zene nyelve számít. Nem lehet nyelv alapján eldönteni valamit,hogy melyik a jobb. Vannak fos magyar, fos amcsi és sok más nyelven íródott fos rap zenék,amiket szégyen a rap kategóriába sorolni. Viszont ellentétben vannak kiváló magyar,amcsi,stb. rap számok,amiket meghallva büszkén jelented ki,hogy igenis,ez RAP, és nem is kicsit jó.


És az előttem szólóval egyetértve csak annyi,hogy sajnálom,hogy "későn" születtem,mert nem úgy ismerem az igazi rap számokat, a valódi OLD SCHOOL-t,de azért a mostaniakból is vannak jók szerencsére.

2014. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség összehasonlítani a kettőt, én pl. mind a kettőt imádom, de csak is az oldschool -t!
2014. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem, mert mégiscsak Rap (igaz, ízlés kérdése), de ha az életem múlna rajta, akkor az amcsit választanám.És,hogy miért?

1.Nem értem.

2.Ha már nem értem, akkor a fa*zságokat sem értem, amik benne vannak.(még mindig ízlés kérdése)

2014. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amcsi,mmert az nem értem
2015. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!