Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van esély a közös öszhangra?...

Van esély a közös öszhangra? Mindig csak a vita van a zenekarban.3 Ember 3 féle zenei irányzattal.

Figyelt kérdés

3 Ember 3 féle zenei irányzattal...tehát van a szólógitárosunk, egyben énekes is, de már nem énekel (Ő Metallicás, régebbi metallicát játszik halgat szeret)

vagyok én a Dobos, én (nightwish, Within temptation, Rammstein, és inkább ez a szinfónikus metalos vagyok) van a Basszerünk, ő meg (Road, Tankcsapda, Depresszió, Marilyn manson-os)

nos a probléma az hogy régebb óta zenélünk csak párszor szét mentünk, és sokat nem játszottunk együtt, addigra én is meg meg a többiek is a saját zenei világukban éltek, és mos újra össze ált a banda, és össze szedtünk a régebbi időkben játszott dalokat: pár (Pokolgép, Ossian)

de unjuk mindig ezeket játszani, és mindenki azt játszaná amit most a kedvence, tehát nincs összhang.

Leülünk és nincs mit játszani, mert amit a gitárosunk halgat és játszaná, azt én nem ismerem rendesen és nem szeretem, és fordítva egymás közt...

most csatlakozott egy énekes csaj a bandához, neki hasonló a zenei irányzata az enyémhez, de a többiekét is el énekli úgy ahogy...

na most a kérdés hogy érdemes e ezt erőltetni, lesz e ennek jövője, ha mindenki ilyen makacsúl a saját kedvencét akarná játszani.

nekem már nem sok kedvem van (mert ha én még meg is tanulom azt a pár Metallicát, a többiek, szarnak rá arra hogy én mit szeretnék játszani, az hülyeség vagy lusták megtanulni mert nem is merik, és nem szeretik)



2014. febr. 11. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit mindegyikből bele kéne vinni a zenétekbe.Nem kötelező teljesen ugyan úgy lemásolni az általatok kedvelt zenei irányzatokat.Rakjatok bele egy kicsit ebből is amabból is meg a harmadikból is.
2014. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!