Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Hurts befuthat...

Szerintetek a Hurts befuthat olyan pályát, mint a Depeche Mode?

Figyelt kérdés

A szívem csücske a DM, de mivel nagyon fiatal vagyok (14/L), ezért kb mindenröl lemaradtam, ami öket illeti, sajnos. :(

Újabban felfigyeltem a Hurts-re, mindig meghallgattam öket, de nem nagyon ütött belém, most viszont a 2. albumuknál nagyon megfogott.

Van valami kis különös bennük, ami szerintem olyan kellemes titokzatos érzést ad, mint a Depeche Mode (persze kicsit más...), és szerintem imádnivalóak.

Lehet nekik olyan szép zenei pályafutásuk? Én nagyon bízom bennük.



2014. febr. 12. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyire komoly pályát nem fognak befutni, de ki tudja...

Nagyon szeretem én is, én kb. 3 éve hallgatom őket. Nagyon jó a stílusuk, és Theo... hát ő tényleg imádnivaló. :) Eszméletlen hangja van.

2014. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a Mode indult, még nagyon más világ volt, nemcsak itthon, hanem Angliában is. Arról a botránykeltésről és úttörésről a Hurts már lemaradt, de simán lehetnek sikeresek és arénákat megtöltő banda, mert nagyon jók :) Talán akkora kultuszuk nem lesz, mint a Mode-nak volt, de rajongóik száma szép számmal bővül ;)
2014. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En szemely szerint nagyon becsulom oket, amiert alazattal mennek tovabb, es tisztelik a rajongoikat. A Surrender tour nagy siker volt, telthazas koncertekkel, es tenyleg sokat fejlodnek. ImadomTheo hangjat, es amiert nem szall el a sikertol.
2016. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!