Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet DJ? 15éves fiú...

Kiss Norbert-Lajos kérdése:

Hogyan lehet DJ? 15éves fiú vagyok, nagyon szeretem mondhatni imádom a zenét, ritmusra dobog a szivem, kedvenceim Dimitri Vegas és Like Mike. Ők a példaképeim.

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A rajongás az sokszor nem elég. Mivel zenéről beszélünk (?), ezért nem árt az alapoknál kezdeni. Vagyis zenei alapképzés, kottaolvasás. Amikor az legalább alap szinten megy akkor meg lehet próbálkozni a saját zenekészítéssel is.

De ha valaki azt gondolja hogy csak csavargatja, meg tologatja a potmétereket, majd lé zsebbe azokat meg kell nyugtatnom. Igen. Ez így működik. ezt még egy hülye is tudja egy kis gyakorlás után.

Csak azt NEM szabad zenének hívni !!!!!!

2014. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Játszottam trombitán Althonron pontosan G dúrvan kottaovlasás megy :D zenekar tagja voltam kb 1-2 évig, de én a modern zent szeretem eelctro, house, dubstep, ezekre gondolok.
2014. márc. 8. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Na . Ez már tiszteletreméltó. Csak így tovább ! A válaszom nem is inkább neked szólt, hanem azoknak, akik zenei előképzettség nélkül, sokszor egyébként hozzáértés nélkül kevergetik a lemezeket. Majd ezek után "zenésznek" hívják magukat, és a produkciójukat zenének nevezik.

ha van rá módod, próbáld ki ezt a programot amit a videóban bemutatok. http://www.youtube.com/watch?v=AcDiRle9ZbM Ha tényleg otthonosan mozgol a zenében, akkor nagyon hamar fasza kis zenéket tudsz összeállítani a segítségével.

2014. márc. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hülyéskedtem vele, tetszik a program , könnyü kezelni és jók a demok is :D ha igy megvan a zenei ismeret mi kell még hogy DJ legyek, vagyis hogy szervezzem az életem, jlenleg egy Könyvelőségi liceumban vagyok.
2014. márc. 9. 20:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel szeretnék Like mike ra és Dimtri Vega ra hasonllitani az egyik haverommal, összeálhatnánk, együt jó kis csapatot alkotunk :D
2014. márc. 9. 21:02
 6/7 A kérdező kommentje:
én végülis azt akarom tudni, hogy mivel kell kezdejem, mit tegyek ?
2014. márc. 10. 14:18
 7/7 A kérdező kommentje:
2014. márc. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!