Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kontroller vagy komplett...

Kontroller vagy komplett keverőpult?

Figyelt kérdés

Melyiket éri meg jobban megvenni?

Van rá 350 ezer forintom,a pioneer kontrollereket néztem,nagyon bejönnek,sajnos a keverőpultok nagyon drágák,vannak olcsók is,de az ilyen numark meg denon márkákba nem bízok :)


Véleményetek?



2014. márc. 31. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

nézőponzt kérdése.

Kontrollerhez kell egy laptop is. A kontroller ha megáll, elromlik benne valami, akkor vagy bajban. (persze ez ritkán fordul elő)

Én ennyi pénzért pioneer ddj r1-et vennék.

cd, usb, stb...

[link]

2014. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most a Gemini CDMP 7000-et nézegetem,egész jó árba van,és azért mégis csak keverőpult. Dicsérik nagyon,tiszta pioneer másolat,legalábbis a lejátszók :)


[link]

2014. ápr. 1. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

ellenben a minősége nincs ott sajnos.

Én mindig azt mondom. legyen lehetőség választani.Tehát, ha lehet külön keverő, külön vezérlő.

Nekem pioneer keverő, kontroller (nekem reloop contour), és egy cdj ha megállna valami.

Jobban kézre áll nekem, és valahogy jobb is.

2014. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!