Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még esély rá, hogy az...

Van még esély rá, hogy az Egészséges Fejbőr újraalakul?

Figyelt kérdés
Még sose voltam koncertjükön, és már nagyon bánom, hogy kihagytam :( Sima fejbőr 2010-es koncertdátumokról tudtok valamit? Tudtok még javasolni igazmagyar koncerteket most télen? :)
2009. dec. 20. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam koncertjükön még 1991-ben :) Most, hogy a nemzeti rock ennyire divat lett, valahogyan már nem követem a körülöttük zajló eseményeket.
2009. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régi felállással szinte 99,9 % ban azt mondom hogy biztos nem. Zorán(énekes) elitta az agyát,és leszarta a bandát. Szerencsére az utolsó koncertjei közül az egyiken ott tudtam lenni. Zoránról nagyon keveset tudni, legutóbb azt hallottam hogy kórházban volt és kómába került, de hogy igaz e és hogy mi érte. Feltételezem hogy az alkohol.

Ha egy nagyon jó együttest akarsz hallani akkor ajánlom a Titkolt Ellenállást. Ők nagyon ott vannak a toppon, és én ismerem őket személyesen és tudom hogy nem a pénz hajtja őket mint pl.: Kárpátia. Amúgy a Kárpátia egy iszony primitív zenét játszik, és pénzfüggők lettek.Csak sajnos sok divatember van, általában azok mindig az ilyenre buknak.

2010. jan. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ember. Zorán nem elitta az agyát, hanem kiosztotta a fejbőr tagjait azért, mert már mindenféle elektronikus eszközöket vetettek be koncerteken, és ez nem tetszett Zorkónak. (ilyen pl. fülébe rakható fülhallgató ami arra szolgált, hogy a keverős faszi megmondta hogy mitkever hogy énekeljen meg ne náciskodjon dik more)
2010. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!