Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik SZÉP kártya elfogadó...

Melyik SZÉP kártya elfogadó helyen lehet Hugh Laurie koncertre jegyet venni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta vártam, hogy összegyűljön rajta a pénz, erre most látom, hogy (Pesten) ahol máskor vettem, ott most erre nem lehet, csak ilyen balett-jellegűekre. A többi helyen vagy egyáltalán nem lehet erre, vagy SZÉP kártyával nem. Kicsit agyf.szt kaptam..:S Segítsetek, bárhova elmegyek az országba jegyet venni, nem hiszem el, hogy csak KP-vel vagy bankkártyával lehet.. Direkt ezért kértem, máshova nem használnám..:-@

2014. ápr. 25. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom már csak a tutijegy.hu-nál lehet megoldani, Pesten van a Vaskapu utcában
2014. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs fent a koncertek között, gondolom, ott se érvényes -erre az egyre..:-@
2014. ápr. 26. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal ne foglalkozz, hívd fel őket. Biztos hogy árulnak a ticket expressz és a ticketpro hálózatból is jegyeket. Hugh Lairie jegyet még a jegy.hu-nál is árulnak. A 3-ból egy biztos bejön. Hétfőn kérdezd meg sztem
2014. ápr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek jegyértékesítő hálózatok, amit a jegyirodák használnak. Sajna a többi pesti irodában nagyon limitáltak a szép kártyás lehetőségek, max saját rendezésű vagy fesztivál jegyekre jók csak. A tutijegynél pár hete kérdeztem és akkor még lehetett
2014. ápr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahaa, köszi, akkor majd megkérdezem őket!:) Végülis elég gagyi az összesnek a honlapja, nem is tudom, miért vártam, hogy teljes körű tájékoztatást nyújt.:D
2014. ápr. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!