Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igen, én is egy tehetségre...

Igen, én is egy tehetségre váró álmodozó vagyok, zóval hogyan tudnék jól énekelni?

Figyelt kérdés

Én rockot szeretnék énekelni, és ha lehet (vagy csak álom), hogy majd később saját bandám legyen.

Sajnos nincsen hangom, de reménykedek benne, hogy sok gyakorlás meghozza a gyümölcsét. Tehát lehet belőlem jó énekes ennek ellenére? Az akarat erő megvan.:D Amúgy eddig úgy csináltam, hogy pl. Askingot énekeltem és az énekessel együtt. Volt, hogy felvettem, és visszajátszottam, de úgy gondolom ráér miután valami minimális tehetséggel rendelkezem.:D

/screamelni is szeretnék, de az majd még nagyon ráér, ráadásul lány vagyok.../



2014. ápr. 27. 07:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
bírom a stílusod, és sok sikert kívánok hozzá:) női énekesek is kellenek, a screamelni olyan is tud akinek nincs hangja. csak sok gyakorlás, sok sikert!:)
2014. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehetőségre várj, tehetséggel születtél. Vagy nem. Ezesetben nem. Sajnálom. Én sem tudok, ez van. Kezdj zenélni, hangszeres önkifejezéshez ettől még lehet tehetséged, nem zárja ki.
2014. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 -Igazmondó- ***** válasza:
Screamelni meg lehet tanulni, de azt minden nap kell gyakorolni, hogy jól működjön. A haveromnak egy évbe telt míg tökéletesítette, neki aztán tényleg nincs hangja de screamelni istenkirályul tud :) Hajrá, Askingot szeretem én is, haver is tolja :D
2014. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Asking egy pózer fostartály,ilyen zenével ne akarj túl messzire jutni.És az asking nem rock és nem is metál.Emos vinyákolást bárki megtudja tanulni.
2014. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Miss Momsen válasza:
Én is lány vagyok és ugyanez az álmom :)
2014. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Asking egy pózer fostartály? :( végülis biztos neked van igazad és én egy selejt ember vagyok amiért tetszik, de az jó hír hogy bárki megtudja tanulni amit az AA-ban csinálnak szóval akkor holnap én tartok egy AA koncertet az udvaromon
2014. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pontosan az ilyenek nem tudják mi a technikás zene, valószínűleg semmilyen hangszeren nem játszol mert ha játszanál tudnád, hogy ezt egy kicsit képzettebb zenész csukott szemmel lejátssza

https://www.youtube.com/watch?v=db-x9cp20n4

Fú az a refrén bakker de nehéz lehet azt az egy kvintet pengetni 10 másodpercig.

Szóval nyugodtan tarthatsz koncertet még tabokat is tudok küldeni mondjuk én már ránézésre letudnám játszani.

2014. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na de nézzünk egy másikat hátha a legkönnyebb nótát találtam a yutyubon

https://www.youtube.com/watch?v=rKw6tfrb5A0

Jajj meg az az intró úristen üresben pengeti a húrt ÜRESBEN!Ez már túl djent nekem.

Az a szóló 2 percnél te úristen szemmel nem bírom követni.

2014. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem még a pózer szó fogalmával sem vagy tisztában
2014. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szétfeszítselek mint egy rozsdás, beragadt vasajtót?
2014. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!