Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor mondhatja valaki igazi...

Mikor mondhatja valaki igazi rajongónak magát?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy például van egy banda,amitől csak olyan 3-4 számot szeretek,de azok nagyon tetszenek,a tagokkal is tisztában vagyok és szerintem nagyon tehetségesek. Ennyitől már rajongónak mondhatom magam?

Meg egy csomó helyen hallom,hogy nagyon idegesítő,hogy rengeteg ember azt mondogatja,hogy - most mondok egy példát - "jajj én mennyire szeretem a One Directiont ők a kedvenc bandám ahw",aztán pár hónap múlva ugyanezek az emberek b*zizzák meg szidják őket,és sosem szerették igazán a bandát,csak a külsejükért voltak oda de a zenéjükről fogalmuk sem volt,és az ilyen fake fanok alapján ítélik meg az emberek a bandát és az egész fandomot,mert a normális rajongók nem tűnnek ki,olyanok,mintha nem is léteznének. Ezzel száz százalékig egyetértek,ők természetesen nem igazi fanok,de akkor kik azok? Mi kell ahhoz,hogy valaki igazi rajongó legyen?



2014. ápr. 30. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy főleg a zenéjüket szeresse és a bandatagok stílusát, őket, mint embert, és nem mint "a pasit" (ha éppen a One Direction-ről van szó). Én például ha találok egy bandát, akinek tényleg baromira tetszenek a zenéi, csak akkor nézek utána a tagoknak. Volt már, hogy pozitívan csalódtam a külsejükben, viszont általában nem azok a tipikus pasik, akikért mindenki odavan. Mondjuk ilyen az Imagine Dragons 3 tagja, vagy a Fall Out Boy-é, stb. Ha nem azzal törődsz, hogy hogy néznek ki, hanem tiszteled és szereted őket azért, amit tesznek, ahogy a rajongóikkal bánnak, na és természetesen a zenéjük miatt... na, szerintem akkor vagy igazi rajongó!


17/L

2014. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Egyébként pont az Imagine Dragons az a banda,amire gondoltam az elején. :D
2014. ápr. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!