Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy írjak dalt?

Hogy írjak dalt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 13:01
1 2
 1/17 Thurston ***** válasza:
6%
Imádom az ilyet. Miért akarsz dalt írni, ha azt sem tudod hogyan kezdjél hozzá? Ha annyira nincsm otiváltságod, hogy azt sem tudod hogy kezdj hozzá, akkor nem sok éártelme van a dolognak.
2010. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem kéne rögtön oltogatni, nekem szokott olyan lenni, hogy a fejemben kitalálok egy jó dallamot, hozzá a szöveget, de nem tudom megírni, mert nem tanultam zenét, nem tudom, hogyan kell. Inkább segíteni kéne, mint leoltani a kérdezőt.
2010. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Thurston ***** válasza:
23%
EBben az esetben meg talán meg kéne tanulni zenélni... Lehet túl sokat várok el az emberektől, de azt hittem ez egy elég egyértelmű dolog, hogyha valaki daloakt akar írni.
2010. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
csodás!Még egy ember aki nem tudja hogy kezdjen hozzá!Háát jo gyorsan!majd jön az magátol ha kell
2010. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
67%

xDDDDDDDDDDDDDD


írd le ami a fejedben van :DDDDDDDDDDd

lehet h csak vers lesz belőle vagy csak firkálás. kinem szarja le? :D

kiírtad magadból ami van és ez jóígy.

nha

és ha majd olyan fog a fejedben kavarogni ami hasonlít egy dalra akkor dalt írsz vagy szar lesz vagy nem kitudja :DDDD

2010. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy dalt akkor írunk általában ha valamiyen érzést szeretnénk kifejezni(szerelem,csalódás stb.)

először írd le az érzéseid,a gondolataid,és abból próbálj meg.:)

2010. júl. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
97%
fogj meg 1 cetlit és írjál rá amit érzel én dalíró vagyok tudom már van 3 dalunk csak nincs youtuben de majd lessz :) műfaj:rap
2010. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 L.L.M. válasza:
57%

az szeretetem neki nagyon kevés

ezért énsem foglalkozok vele

de talán megtudja hogy mi az égés

és akkor foglalkozik majd velem!!...


ez csak egy tipp volt most vagyok 10 éves és 2 perce alatt írtam :D

2011. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 L.L.M. válasza:
49%
csak egy ritmus kell meg átalakítások
2011. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Énse nagyon értek hozzá pedig nekem van egy eggyütesem is eddig keményen egyettlen-egy kis dalszöveget írtam:A csatának vége,de a háború még csak most kezdődik.A sas leszáll az égboltra,a harcosok királya ezt meglátja,az emberek egymás vérét ontják érte közeledik a nagy ellenség:a kapzsiság.A sötétségben kóborolva,két dolog lebeg a szemem előtt:vér és homály.Mint egy rossz álomból bárcsak felébrednék,a sötétségben nem merek az emberek szemlbe nézni mert félek hogy meglátják a vért és homályt.
2011. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!