Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok egy kis segítség...

Gitárosok egy kis segítség kéne.85-ös Japán fender squier strató, vagy a 89-es szintén japán ibanez 440R? Külföldről jönne és szinte egy árban vannak. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A strato két alnico humbuckerrel, gyönyörű tobaco sunburst színben, pöpec jó állapotban, minden eredeti rajta, az Ibanez, (ugye ez volt a Satriani gitárok elődje), égszínkék színben, dimm.fred és PAF, viszont nem felezhetőek. Mindkettő a maga nemében kiváló hangszer, de jövőhéten valamelyiket be akarom cserkészni. Szerintetek?

2014. jún. 25. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez ízlés dolga. Nekem a Squier japán kéne.
2014. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy megerøsìtettèl, nekem is a Squier felè húz a szìvem, êrtèkesebb, ès sokszínūbb hangszernek tartom, viszont a Satriani Soundot is imádom, ezèrt az Ibanez is csábító. De mindent összevève a 85- ös Squier tènyleg gyūjtöi darab, ès a stílusomhoz is közelebb áll.
2014. jún. 26. 00:48
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az se normális, aki egy sz...r Squiert választ az Ibanez helyett......
2014. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy fogalmad sincs, mit beszélsz.

A nyolcvanas évek japán Squier-jei minőségben nagyon közel állnak az japán Fenderekhez. Ugyanabban az üzemben készültek, ahol a japán Fenderek.

A legtöbb vélemény szerint jobbak, mint az akkori USA Fenderek.

2014. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát én ezerszer előbb vennék egy régi japán Squiert, mint egy mai mexikói Fendert pl.

Persze a nagyokosok, mint az előbbi, akik a szemükkel hallanak, azok ezt nem nagyon fogják megérteni...

2014. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hé, azért nehogy azt mondja valaki, hogy egy 440R ott hever minden utcasarkon. Volt szerencsém tesztelni egy ilyen gitárt,és fantasztikus. Vannak olyan vélemények, hogy jobbak voltak ezek, mint a későbbi Satriáni modellek. Én is habozás nélül az Ibanezt választanám, Japán vintage ide vagy oda....
2014. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez rendben is van, mindenkinek megvan a saját stílusa. De ettől még a Squier jó gitár.
2014. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,( a másodikat kivéve). Nos, mint mondottam egy közeli, külföldön élő ismerősöm fogja jövőhéten hozni egyik vagy másik hangszert. Küldött képeket, talán így jobban képbe lesz mindenki.

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 26. 18:16
 9/19 anonim ***** válasza:
Megnéztem,( egyébként a "nyers" második vagyok), és a képek után még egyértelműbb, hogy kuka a Squier! Nem igaz, hogy nem látjátok!!
2014. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hmm, fincsi az a Squier.
2014. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!