Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha hivatalos zeneszerző...

Frank1997ize kérdése:

Ha hivatalos zeneszerző (rapper) akarok lenni akkor muszáj kifizetni a VST Pluginokat amikkel dolgozni akarok?

Figyelt kérdés
Igazából az is akarok lenni,csak úgy érdekelne hogy ez tényleg így van e.Amúgy FL Studioban dolgozok és a VST pluginok és Sound Packok Soundfontok amikkel én dolgozok nincsenek kifizetve.

2014. júl. 27. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bazze, a két szép szemedért odaadják ingyen...
2014. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Singham ***** válasza:

Ott is hasonló válaszokat fogsz kapni, mint az első. :)

Lefordítom neked, hogy mit mondtál: ha bolti kenyeret akarok enni, akkor muszáj-e kifizetnem a kenyeret?

2014. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1997 jól van, kisgyerek vagy még, majd kiábrándulsz majd te is abból a nagy "Amerikából". :)
2014. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy meg nagyon nem ilyen válaszokat kaptam mint amiket ti írtatok.Ők legalább leírtak mindent mit kell csinálni a köcsög magyar meg egyből támad.szóval törlöm is magamat a gyakori kérdésekről mert ez egy kalap fos úgy ahogy az emberek úgy ahogy az ország is.
2014. aug. 8. 04:32
 5/7 Singham ***** válasza:

Jaj, hagyjuk már az ilyen mendemondákat, hogy a magyarok így köcsögök, úgy köcsögök. :D Egyből köcsögök vagyunk, mert normálisan válaszoltunk neked? Akkor lettünk volna köcsögök, ha felnyomunk téged, hogy illegálisan használsz pluginokat. :D Meg szerintem sok programot találnának, ami nem eredeti. Akkor miről beszélünk? :D

Nem kapsz olyan választ, hogy ,,jaj, nyugodtan használd, mert te leszel a legnagyobb rapper, stb" és egyből mi vagyunk köcsögök? Jól van, ülj le, egyes! :D

2014. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló az nem tudott nekem pl normális választ adni.én csak szépen megkérdeztem erre meg =nem bazze majd odaadják a két szép szemedért.annyira utálom az ilyen embereket.inkább ne is írjon az ilyen.vagy normális választ ad nem tahó módon vagy pedig kihagyja.
2014. aug. 12. 00:42
 7/7 A kérdező kommentje:
ENNYI!!
2014. aug. 12. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!