Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti szeretitek Ricky Martint?...

Ti szeretitek Ricky Martint? Kérlek, indokoljátok válaszotokat!

Figyelt kérdés
Remélem attól még, hogy meleg, sokan szeretik.

2014. júl. 28. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2 régi számát ismerem, azok tetszettek, jók a vokálok, pörgősek a számok, de otthon szándékosan nem hallgatnám :) Az pedig, hogy meleg, nem is tudtam, de egyáltalán nem is fontos. Abból, hogy te magad megemlíted, kiviláglik, hogy neked viszont fontos, egy kicsit nézz magadba, és próbálj meg rájönni, hogy miért. A zenész-szakma volt az első, ahol felvállalták a másságukat a zenészek, és igazából addig, amíg nem fegyvernek/sokkolásnak használják, senkit sem érdekel. 1600 nevet tudnék felsorolni, akik világhírűek és melegek, Freddie Mercurytól George Michaelig, és bizton állíthatom neked, hogy 1-2 kitartó homofóbon kívül mindenki leszarja, hogy milyen madár milyen párt választ, amíg a zene jó, és nem arról szól az image, hogy "büszke b*zi vagyok, nézz ide, NÉZZ IDE!!!"
2014. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is azért említettem, hogy meleg, mert zavar, hanem azért , mert egy véletlen kérdéssel ezzel a témával foglalkozó szövegeket olvastam, és ahogy láttam nem egy embert zavar.Egyébként köszi a választ, zöld kezecske megy!;)
2014. júl. 29. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc énekesem. Az összes zenéjét ismerem ill. szeretem. Jóképű:D
2015. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!