Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki, aki ért a zenéhez,...

Valaki, aki ért a zenéhez, meghallgatná, hogy milyen hangom van? Hogy nagyon esélytelen vagyok-e.

Figyelt kérdés

Én amúgy utálom visszahallgatni a hangomat videókon, felvételeken, viszont énekelni meg szeretek:(

Elég béna videóm van, még zene sincs alatta, meg amúgy sem értek nagyon hozzá, csak kb. 10 perce vettem fel unalmamban. Bocsi, ha valaki nyugalmát megzavarta , esetlegesen halláskárosodást szenvedett.


https://www.youtube.com/watch?v=kE9u5aBIHQY&feature=youtu.be


2014. aug. 4. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó a hangod. Van még mit csiszolni rajta, de ahhoz képest hogy "képzetlen" hangról van szó, ahhoz képest tök jó. Egy ilyen hangnak szoktak örülni az énektanárok, mert sok mindent ki lehet belőle hozni. Hajrá !!
2014. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép hangod van, szerintem is eljárhatnál énektanárhoz. :)
2014. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok zene szakértő...de tök jó a hangod :)
2014. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocsi, de szerintem kicsit nyávogós a hangod. De tény, hogy ha eljársz énektanárhoz (ajánlom a Kővirágok Énekiskolát, mivel nagyon jó, csak kicsit drága...) akkor ez nagyon jó lehet, és egyáltalán nem reménytelen!
2014. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nahát! Most egy kicsit sokkot is kaptam. Szóhoz sem jutok, köszi mindenkinek, annyira, de annyira kedvesek vagytok!:)

A beszédhangom is elég nyávogós pár ember szerint, képzeld, milyen lehet, ha az énekhangom mélyebb....:D Igazából azért kéne egy kis ének, mert hobbiszinten gitározok, ahhoz meg nem árt, ha énekelek is kicsit. Csak hát nagyon lámpalázas vagyok és mások előtt egy hang sem jön ki a számon. De dolgozom rajta, ahogy a tanárkeresésen is. Még egyszer köszi mindenkinek a jó tanácsokat és kedves szavakat!:)

2014. aug. 4. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
a hangszíned tényleg jó, de ezt még agyon kéne képezni, mert nagyon hamiskás és a technikád is rossz még. KÉPEZNI KELL!!! és jó lesz.
2014. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, százmillió ilyen van. szeretem, ha az énekes hangja különleges.
2014. aug. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!