Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pásztor Sámuelnek már van...

Pásztor Sámuelnek már van gyereke? Fontos ( Anna and the Barbies)

Figyelt kérdés
Most láttam egy kicsit régebbi interjút a zenekarral ahol mondta Anna,hogy már mindenkinek van trónörököse csak a Hernádi Dávidnak nincs. Akkor ezek szerint Siminek már van családja? Fontos lenne nagyon egy íráshoz.

#gyerek #Sámuel #Pásztor Anna #Pásztor Sámuel
2014. aug. 7. 13:32
 1/4 anonim válasza:
Igen, Pásztor Sámuel boldog és kiegyensúlyozott családi életet él, s gyermeke is van.
2014. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Bubnó Marcinak is?

Láttam a facebookon az "írásról" való gondolataidat, gratulálok. ;)

Bárcsak még abba a korba lennék amikor ez volt a legnagyobb gondom hogy a kedvenc rocksztárom foglalt, illetve, hogy szerelmes levelet írjak neki.

Mindenesetre azért köszönöm a hozzászólást! ;) :)

2014. aug. 8. 22:35
 3/4 anonim válasza:

Nincs mit. Bubnó Marcinak még nincs gyermeke.

Fészen nem írtam semmi ártó szándékút, ami dolgokat viszont írtam, azokat most is úgy gondolom. A többiek kommentjéért persze nem tudom vállalni a felelőséget. Mivel Fészen jobb esetben mindenki a valós entitásával van jelen, ezért ha gondolod, jelölj be nyugodtan, s ott beszélgetnénk tovább, akár privátban is. Így további publikus, de nem feltétlenül közismert információkkal tudnék szolgálni a zenekarról, vagy akár más bandákról, úgy, hogy elkerülhetőek lesznek az olyan dolgok, amik a sokak által látogatott gyakorikerdesek.hu-n nem. Az augusztus 19-i koncertet a Barba Negra Trackben pedig semmiképp ne hagyd ki, ha módodban áll, mert óriási buli lesz, s az utolsó fővárosi zúzás a novemberi jubileumi koncertig. ;)

2014. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Pásztor Sámuel boldog és kiegyensúlyozott családi életet él"

Sírok az ilyen kijelentésektől!!

Ilyet meg honnan az ördögből lehet tudni??? LEGTÖBBSZÖR még akkor se ha barát, szomszéd vagy rokon a válaszadó.

2016. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!