Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Pásztor Sámuelnek már van gyereke? Fontos ( Anna and the Barbies)

Most láttam egy kicsit régebbi interjút a zenekarral ahol mondta Anna,hogy már mindenkinek van trónörököse csak a Hernádi Dávidnak nincs. Akkor ezek szerint Siminek már van családja? Fontos lenne nagyon egy íráshoz.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Pásztor Anna, Sámuel, Pásztor Sámuel, gyerek

2014. aug. 7. 13:32  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, Pásztor Sámuel boldog és kiegyensúlyozott családi életet él, s gyermeke is van.

# 1/4Időpont 2014. aug. 8. 16:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Bubnó Marcinak is?

Láttam a facebookon az "írásról" való gondolataidat, gratulálok. ;)

Bárcsak még abba a korba lennék amikor ez volt a legnagyobb gondom hogy a kedvenc rocksztárom foglalt, illetve, hogy szerelmes levelet írjak neki.

Mindenesetre azért köszönöm a hozzászólást! ;) :)

# 2/4Időpont 2014. aug. 8. 22:35 Privát üzenet

Nincs mit. Bubnó Marcinak még nincs gyermeke.

Fészen nem írtam semmi ártó szándékút, ami dolgokat viszont írtam, azokat most is úgy gondolom. A többiek kommentjéért persze nem tudom vállalni a felelőséget. Mivel Fészen jobb esetben mindenki a valós entitásával van jelen, ezért ha gondolod, jelölj be nyugodtan, s ott beszélgetnénk tovább, akár privátban is. Így további publikus, de nem feltétlenül közismert információkkal tudnék szolgálni a zenekarról, vagy akár más bandákról, úgy, hogy elkerülhetőek lesznek az olyan dolgok, amik a sokak által látogatott gyakorikerdesek.hu-n nem. Az augusztus 19-i koncertet a Barba Negra Trackben pedig semmiképp ne hagyd ki, ha módodban áll, mert óriási buli lesz, s az utolsó fővárosi zúzás a novemberi jubileumi koncertig. ;)

# 3/4Időpont 2014. aug. 9. 00:37 Privát üzenet

"Pásztor Sámuel boldog és kiegyensúlyozott családi életet él"

Sírok az ilyen kijelentésektől!!

Ilyet meg honnan az ördögből lehet tudni??? LEGTÖBBSZÖR még akkor se ha barát, szomszéd vagy rokon a válaszadó.

# 4/4Időpont 2016. aug. 27. 17:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki tudja, leírná a Márti dala (Anna and the barbies) c. zenét gitárra? A gitár tabot/ kottát keresem erre a számra. Sehol sem találom.
Szerintetek lenne esélyem az ének iskolájába jelentkezni? 12 éves leszek szeptember 5-én, de akkor amikor kell oda jelentkezni már 12 leszek. Patai Anna-Nincs határ című számával...
Valaki tud egy oldalt linkelni?
Tökéletes hang legelején, a Bellák előadása után mi az a szám, amit Beca mixel?
Reggel 5-6 körül ki 'énekelte' Lana Del Rey-től a Video Games c. számot?
Hol találok zongora-kottát Anna Kendrick Cup Song-jához?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!