Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárra szeretnék matricát...

Skinheadman171 kérdése:

Gitárra szeretnék matricát tenni, ez mennyire rossz ötlet? Pl ha lekopik a helyén nem lesz koszos? Nem lesz ragacsos?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 02:03
 1/7 The KID válasza:
Ha nem kapargatod, és ha nem a nyakra ragasztod, akkor nem fog lekopni. Koszos biztos nem lesz, inkább ragacsos, de nedves ronggyal le lehet róla törölni.
2014. aug. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 The KID válasza:
De csak akkor lesz ragacsos, ha leveszed
2014. aug. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor olyan helyre teszem ahol nem éri semmi, és nem piszkálni,köszönöm a kommenteket
2014. aug. 8. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan.. olyan ragacs nem lesz amit ne tudnál nyom nélkül eltávolítani később.

Természetesen olyan helyre érdemes, ahol pengetés közben nem sikálod le :P

2014. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kivéve azt a jelenséget, hogy a matrica által takart részen nem fog kopni, nem öregíti a lakkozást a fény UV tartalma és nem mattul a lakkozás.

Azaz ha hosszabb idő után leszed, valamennyire látszani fog a helye, mert ott megmarad eredeti állapotban a lakkozás...

2014. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én erről az oldalról rendeltem matricákat, a bundok jelölésére :

[link]


Jó minőség, nagyon vékony, szóval nem is érezni hogy ott van, és írja is hogy nem marad ott ragasztó ha leveszed.

Egyébként japánból küldik ingyenes szállítással, nekem 8 nap alatt megjött.

2014. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Skinheadman171

lol

2014. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!