Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt válasszam?...

Melyik gitárt válasszam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik gitárt válasszam, a Cort x-6-ot ( [link] ) vagy Jackson js32 Dinky ( [link] )? Közel öt éve jatszok akusztikus (Cort AD810) illetve elektromos (Soundsation) gitáron és ugy gondoltam ideje lecserélni az elektromost, hiszen szeretnek komolyabban is zenélni. Szoval Szerintetek Melyiket válasszam, esetleg van mas ajanlatotok? (legyen Floyd Rose tremoloja, es pozitívum ha 24 bundos :) ) Elore is koszonom :)
2014. aug. 8. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam hogy rock, metal stílusra kellene(ROAD, Slipknot, SOAD, Kárpátia, de néha becsuszhat egy kis punk: Rise Against képviseletével)
2014. aug. 8. 19:13
 2/5 anonim válasza:
Szerintem az 1.;)
2014. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
cort ot válaszd :)
2014. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ennyi pénzért használtat inkább pl:

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Cort X11-et pont ma találtam meg (amit linkeltél). Eddig úgy tűnt, hogy a Cort és az Ibanez riválisok. Legalábbis, a használói. Te melyiket tudnád ajánlani?
2014. aug. 10. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!