Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani pár Bullet...

Tudnátok mondani pár Bullet For my Valentine számot amit könnyű elgitározni? Nem tudok tappingolni még nagyon.

Figyelt kérdés
Ha lehet nehézségi sorrendbe írjátok és úgy tanulom meg őket.Szólót is szeretnék tanulni szóval vegyétek azt is figyelembe. Nagyon szépen köszi!

2014. aug. 19. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell sokat, csak úgy fog menni. De ha kell vmi könnyebb, akkor inkább próbálkozz Iron maidennel. Hosszabbak, de lassabbak.
2014. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem annyira szeretem ragaszkodom a Bfvm-hez.
2014. aug. 20. 01:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani az All These Things I Hate című számot. Egyszerű riffjei vannak eléggé. Ott van még a Hands of Blood, ha tudsz már gyorsan és pontosan pengetni akkor Fever és The Last Fight, No Easy Way Out is egy relatíve könnyű szám. Én is fitáros vagyok és BFMV on nőttem fel. Ha majd kicsit biztosabb vagy már a dolgodban akkir Waking The Demon és Tears Don't Fall. Szívesen segítek ha kell.
2014. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ooh köszönöm! :) a tears dont fall már megy csak szóló nélkül. A hand of blood is szólóval csak már régen játszottam. Tényleg sokat segítettél ment a zöld mancs. :)
2014. aug. 20. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
táposak èn bodomon nevelkedtem :)
2014. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah azon én is ,csak az elég nehéz :D
2014. aug. 21. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Bodom az nagyon nehez... probaltam akartam nem sikerult :D de amugy a Tears dont fall eleg egyszeru :) en kb 2 ora alatt tanultam meg... solo nelkul mongyuk de azokat mindig kulon tanulom
2015. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!