Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Budapest Parkba egy 17 éves...

Rodwen kérdése:

A Budapest Parkba egy 17 éves lányt beengednek a felnőtt nővérével?

Figyelt kérdés
A Quimby koncertre mennénk. Valakinek tapasztalat? Alternatív megoldás? A válaszokat előre is köszi :)

2014. aug. 30. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne engednének be ?
2014. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg 18 év alatt csak szülővel mehetnek be, a jegyen is rajta van. Persze nevetséges az egész, de nem tudom, mennyire veszik komolyan.
2014. aug. 30. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Még gyerekeket is láttam. Szerintem nem nézik.
2014. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 31. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! Látom régi kérdés,de ha eyetleg olvasod megírnád,hogy végül beengedtek-e?előre is köszi
2015. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bella900 válasza:

Én is kíváncsi lennék.

Az én estelemben kb reménytelen..:/

14 vagyok, és egyik szülőm se hiszem, hogy eljönne, talán apukám, ő bírja a rockot:D (anyu nem nagyon)

Az egyik barátnőm is jönne, de ő neki csak a bátyja tudna eljönni és úgy nemtudom beengedik-e.

Amúgy egy Counterfeit koncert lenne:D

2016. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Par napja voltam baratnommel mind 2 en 17 evesek vagyunk. Az volt feltuntetve h 18 alatt csak szulovel. felnott nelkul minket nem engedtek be.
2017. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!