Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A jövő héten lesz Middlemist...

A jövő héten lesz Middlemist Red koncert az A38-on és nagyon szeretnék elmenni, de egy barátom sem akar eljönni velem. Mit javasoltok? Menjek egyedül? Vagy hogyan keríthetnék valakit aki velem jön?

Figyelt kérdés
Nem budapesti vagyok és nem is nagyon vagyok ismerős ott, ezért is félnék egyedül menni. De egyszerűen senkit nem tudok meggyőzni, hogy jöjjön el velem. Bármi javaslat??

2014. szept. 7. 18:53
 1/2 Kálmix válasza:

Hát próbálkozz tovább az ismerősöknél szerintem. Bár első lépésnek ez se rossz! Mármint hogy bedobtad itt a kérdést, gyak.hu-n.

Én még nem is hallottam az együttesről, viszont van egy pár ütős zenéjük. Most azt hallgatom. Elég kellemes, nem lehet rossz a koncert sem.

2014. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem tudom, hogy végül elmentél-e, de jövőhéten megint lesz mmr az a38-on. :D
2016. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!