Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BT vagy Tiesto érthet jobban...

BT vagy Tiesto érthet jobban a zenéhez?

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Tiesto amióta áttért a house világába, akkor elfordult a pénz irányába, és ghostproducerekkel iratja a zenéit. BT-nél ÉN úgy tudom az a különbség, hogy ezek a ghostproducerek besegítenek neki, kb. úgy mint Diplo-nak.


Van egy szint, amit már elértek, akkor mind a ketten nagyon értettek a zenéhez. Most a turnézások közepette egyiknek sincs szerintem nagy igénye már arra, hogy a saját zenei tudását (ami van, de egykoron biztosan volt) csillogtassa. Pénz központú az egész, és mivel nagyrészt már másról szól az ő munkásságuk (konkrétan a show-ról), ezért nem is tudod megmondani, hogy mennyire ért még a zenéhez. Van egy szint, amit mindketten megugrottak, Tiesto-nak jobb a management-je, de szar bele az egészbe muzikális szempontból és akasztja a hatalmas (pl. Las Vegas - Hakasaan klub, egy este 475 ezer $) összegeket.

2014. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi az a szellemproducer? Ez a zenei műfaj már csak a pénzről szól? Basszus! Teljesen kiábrándultam!
2014. szept. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!