Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek A Cort z42 megfele...

Szerintetek A Cort z42 megfelelne első gitárnak ami azért minőséginek is mondható? Gitár lent. AC/DC, Guns n Roses és ilyesmi zenéket játszanék.

Figyelt kérdés
( [link] )
2014. nov. 29. 01:12
 1/7 anonim válasza:
A Cort egész jó gitár, én is ezen tanultam meg játszani, de ilyen árért már lehet kapni Epiphone gitárokat ami ugye a Gibson almárkája.
2014. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"de ilyen árért már lehet kapni Epiphone gitárokat ami ugye a Gibson almárkája"

És?

2014. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az Epiphone-ok ilyen árkategóriában elég silányak , jó lesz ez a cort első gitárnak!
2014. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha jó epiphonet akar újonnan, akkor kb ennek a dupláját kell adnia :D nekem egy standardom van és nekem tökéletes

100-120 ezer alatt újonnan nem szabad epiphonet

2014. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(előző vagyok még) ..bocs bocs de még az epiphone nightwakot is belevehetjük az már csak 90 ezer körül van
2014. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokta :D EPIPHONE LES PAUL-100 és erről mi a véleményetek? vagy akkor a cort ha nem jók ilyen árban az epiphonek? ez 73 k
2014. nov. 30. 23:28
 7/7 A kérdező kommentje:
vagy esetleg cort kx5?
2014. nov. 30. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!