Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jelentkesztem az ének iskolája...

Krisztián0019 kérdése:

Jelentkesztem az ének iskolája 3. évfolyamba de sajnos van egy kis gond nincs szép hangom és nem tudok szépen énekelni de az az álmom hogy énekes leszek ti mit tanácsoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Add fell
2015. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideje szembenezni a valosaggal. Ja es ne blamáld magad.
2015. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minek jelentkeztél, ha nem tudsz énekelni? Remélem csak viccelsz.

Most komolyan így akarsz járni, mint ez a fickó (vagy a többi, de ez a legrosszabb) 15:17-tőL?


https://www.youtube.com/watch?v=MsoFtn3JTDA&feature=player_d..


Miért jó leégetned magad?

2015. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért mert nem vagyok jó éneklésbe agyam föl az álmom?
2015. jan. 16. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem meg azaz álmom hogy profi focista legyek egy nagy csapatba...csakhát nem tudok olyan szinten focizni ezért otthon magammal meg barátokkal focizok.....remélem érthető mit akarok mondani!
2015. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha már te is azt mondod hogy nincs szép hangod akkor kérlek add fel az álmod. Mindannyiunk érdekében. Viszont attól még szeretheted a zenét és énekelhetsz a fürdőkádban.
2015. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha az amputáltvégtagú akarna balett táncos lenni.
2015. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kár, hogy nem az az álmod, hogy megtanulj helyesen írni, azt ugyanis gyakorlással el is tudnád sajátítani, még ha most rohadtul nem is megy.

Amúgy meg igen, ha nem tudsz énekelni, akkor ne énekelj. Én is szeretem elképzelni, hogy milyen jó lenne énekesnek lenni és egy csomó ember előtt énekelni, de nem csinálok magamból mártírt, hogy jaj, én most feladom az áááálmaimat, egyszerűen csak tisztában vagyok vele, hogy NEM TUDOK énekelni, ezért nem röhögtetem ki magam.

Ez olyan, mintha profi kosaras akarnál lenni mondjuk 140 centis magassággal.

2015. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!