Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Papp László Sportarénába...

Papp László Sportarénába megyek koncertre, kapunyitás előtt mennyivel érdemes odamenni, hogy az első sorokba kerüljek?

Figyelt kérdés
Kiemelt állóhelyes jegyem van, de szeretnék mindenképp az első sorokba bejutni, de nem tudom, mikor lenne érdemes odamenni. Akinek van ilyen tapasztalata/ volt már ott, megköszönném, ha írna :3 (elég híres együttesről van szó, nem csak lézengni fognak az emberek :D)

#Slipknot #koncert #Papp László #kiemelt álló hely #február 5
2015. jan. 17. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Harommal biztosan korabban kene menned...
2015. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehéz pontosan válaszolni.. A Slipknot nem minden nap jár ide, a rajongótáboruk jó része fiatal(30-35 alatt), tehát számítani lehet arra hogy jó korán lesznek már ott.


Én nem mennék oda olyan hamar.. Órákat kéne ott állni, kapunyitáskor bemész és még mindig órák vannak a koncertig, kimegy belőled a mojo mire belecsapnak :) Menj oda kapunyitásra, a koncert előtt még lazán ácsorog a tömeg, simán előre tudsz menni.

2015. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nem fogsz tudni előre menni... én voltam Rammsteinen 2011-ben, már délután fél háromkor ott álltunk az Aréna előtt. mi voltunk kb a harmadikak akik bejutottak az egyik bejáratnál. de meg is lett az első sor, majdnem középen :)

szerintem ha kapunyitásra mész, akkor elég necces a dolog :/

amúgy én is kiemelt állóhelyes leszek :) gondolom Slipknotra mész.

2015. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen Slipknotra :3 Eleve úgyvtervesztem, hogy 1-2 órával hamarabb megyek, de szerintem még úgy is baromi sokan lesznek előttem...
2015. jan. 21. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Végül mennyivel hamarabb mentél oda, és hova sikerült állnod? :)
2015. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!