Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt válasszam?

Melyik gitárt válasszam?

Figyelt kérdés

Kezdő gitárosként, olyan elektromos gitárt vennék (5éven belül), ami ár érték arányban jól muzsikál. leginkább valami keményebb stílusban szeretnék játszani. én erre gondoltam:

[link]

a másik dolog a hangszedők. (melyik számít jónak)?



2015. febr. 6. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az LTD-k általában jók az árukhoz képest.

A hangszedős kérdést fejtsd ki bővebben. Milyen műfajra kéne jónak lennie és mit vársz, konkrét gyártót és típust? Ki akarod cserélni a gyárit?

2015. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát olvastam olyat, hogy pl a gyári hangszedők mittudomén nem szólnak ahogy kéne, aztán írja srác hogy kicserélte egy jobbra. A másik: ha oda van írva, hogy lsh 100 én ebből nem jutok közelebb sem abból, hogy aktív, passzív. Ami a stílust illeti a heavy metal lenne a cél.
2015. febr. 6. 18:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem volt elektromos gitárom így nem értek hozzá, csak hall az ember ezt, azt.
2015. febr. 6. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha aktív lenne, azt egyrészt külön kiírnák, másrészt ebben az árkategóriában még nincs aktív.
2015. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!