Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnék szerezni mp3...

Honnan tudnék szerezni mp3 formátumban zenei alapokat? (karaoke)

Figyelt kérdés

Midi nem érdekel csak mp3!

Olyanra lenne szükségem amiket a zenészek használnak lagzikban. Főleg mulatósok érdekelnek!


2010. febr. 10. 16:13
 1/4 Thurston ***** válasza:
Ők azt ugyanúgy midivel csinálják. A midi egy olyan jelforma, amivel szintetizátorokat lehet vezérelni. Tehát azt úgy tudod, hogy fogod a szintetizátorodat, és rátöltöd a midifájlokat, amik kellenek. Vagy ha nincs szintid, akkor szerzel egy szoftveres szintetizátort. De tudod elég nehéz megcsinálni úgy, hogy szóljon is valahogy. Illetve mindenképpen szaktudást igényel.
2010. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk. A midi nem egy hangformátum. A midi szólhat sokkal jobban is, mint az MP3, csak éppen megfelelő szintetizátorokat kell hozzárendelni, meg nem árt, ha ért hozzá az ember. Nem arra találták ki, hogy az ember önmagában karaokihoz használja. (Annak ellenére, hogy a legtöbb ember valamiért mégis ezt teszi.Ö
2010. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thurston ***** válasza:

Amúgy MP3 forumátumot úgy tudsz szerzeni, ha neten találsz instrumentális verziót.

Mellesleg azt sem értem, hogy miért akarna valaki MP3 formátumban zenét szerezni, mert azt megértem, hogyha nem talál mást, az is jó neki, de szerintem borzasztó hallgatni.


Még esetleg az lehet egy megoldás, hogy az eredeti előadótól elkéred a remix-sávokat, de az sem lesz MP3 formátum, mivel MP3-at elég kevesen használnak zenészek és DJ-k (mert szarul szól).

2010. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fecoboni válasza:
Énekverseny.hu oldalról letudsz szedni sokat.
2013. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!