Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok kozzájuk hasonló...

Tudnátok kozzájuk hasonló rock zenéket mondani? Szeretném bőviteni a zenetáram.

Figyelt kérdés

Az eddigi kedvenc bandáim:

A Day To Remember

Sum41

Good Charlotte

All Time Low

Bon Jovi

Foo Fighters

The Offspring

Pierce The Veil

You Me at Six

..most gyorsan ennyi jutott eszembe.:) Kérlek, mondanátok hasonló zenekarokat, az ő müfajukon belül? Előre is köszönöm!:)


16/L



2015. febr. 8. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Red Hot Chili Peppers, Nirvana, Alice in Chains, Soundgarden, Audioslave, Pearl Jam, Rise Against, My Chemical Romance, Guns n Roses, Skid Row, Aerosmith, The Used, Breaking Benjamin, Skillet, Green day, Three Days Grace, 30 Seconds to Mars, Misfits, Pixies, Queens of the Stona Age, System of a Down. Most így ezek ugrottak be, szerintem egy időre ez is elég lesz :) 18/f
2015. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Linkin Park

Green Day

Blink 182

Papa Roach

Falling In Reverse

Nickelback

Fall Out Boy

Black Veil Brides

5 Seconds Of Summer


Aztán nehogy véletlenül belehallgass valami béna, nem teljesen mainstream rockbanda zenéjébe! ;)

2015. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :D

Sajnos majdnem mindegyiket ismerem, és picit frusztrál :D

Kivéve Alice in Chains-t, Soundgarden-t, Audioslave-t és System of a Down-t nem, most utánuk nézek :) Ment a zöld kéz :d

2015. febr. 8. 21:51
 4/7 A kérdező kommentje:

Második válaszolo, 5 seconds of summer-t én nem sorolnám rock közé, de ugye kinek a pap.. :)

Nem tetszenek azt olyan bandák, akiket a külsőjük jobban érdekel, mint a zenéjük minősége :) Amugy mindegyiket ismertem amit mondtál :D

2015. febr. 8. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az 5SOS-t. Igazából egyiket sem szeretem azok közül, amiket írtam.
2015. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a kérdezőnek leesett-e, de a 2-esválaszából nekem eléggé érezhető volt az irónia :))

Amúgy ha nem mostani mainstreamet szeretnél, akkor csekkold ezeket: Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, Credence Clearwater Revival, Lynyrd Skynyrd, Dire Straits, Jimi Hendrix Experience, Cream, Bruce Springsteen. Ha inkább olyasmik érdekelnek, mint amiket írtál, hogy még nem ismertél, akkor Weezer, The Verve, Rage Against The Machine, Radiohead, The White Stripes, The Racounters.

Ismét az 1-es voltam :)

2015. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!