Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meglehet magunktól tanulni...

Meglehet magunktól tanulni gitározni szerintetek?

Figyelt kérdés
Kottákat mennyire kell ismerni hozzá, mert gondolom az azért fontos, de még van ami fontos ahhoz hogy megtudjunk tanulni?

2015. febr. 19. 19:45
 1/6 anonim válasza:
Nekem sikerült teljesen egyedül, 5 éve gitározok és nem egy bandában játszottam már. Tabokat nézegess, guitar pro-t tölsd le, sokat segít.Az elején nagyon nehéz lesz. Kitartás és sok-sok gyakorlás!
2015. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megtanulni sehogy nem lehet.

Tanulni lehet egyedül is, csak kevésbé hatékony és elvihet az erdőbe is nagyon.

2015. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tab technikai gyakorlásra jó, de akkor lesz valakiből zenész, ha vagy kiemelkedően tehetséges, vagy alaposan ismeri a zeneelmêletet is.
2015. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze nem árt, ha a tehetség, az elméleti ismeretek és a gyakorlás együtt megvan. :)
2015. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érzem hogy lenne hozzá érzékem ,de mikor beugrik hogy az elején még persze akkor is ki kell tapasztalni, és akkor jön az hogy mi van ha még sem fog menni, tehát érzem de jönnek rossz gondolatok és akkor kicsit lecsüggedek :)
2015. febr. 19. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
koncert vhs-ekből tanultam annó citerahúrokkal egy akusztikus gitáron,ami törés után lett feljavítva...ha így lehet, bárhogy lehet szerintem, csak akaraterő kell hozzá..mint mindenhez.
2015. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!