Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tré Cool a Green Dayből...

Tré Cool a Green Dayből drogozik/drogozott?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy Mike és BJ is drogozott de róla egy ilyen cikket sem találtam.

2015. ápr. 19. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt most komolyan kérdezed?
2015. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen jót nevettem, milyen jóhiszemű vagy :)

A név pont a füvezésből jön, szóval furcsa is lenne...

Régen együtt laktak Billie Joeval, és tolták rendesen, amihez éppen hozzájutottak...

[link]

2015. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én simán el tudom képzelni hogy az egészet csak kitalálták alibinek, hogy a divat kamupunk identitásuk hitelesebb legyen.
2015. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erre elég nyilvánvaló a válasz:>

Azt nem tudom , max remélem , hogy ma már nem drogozik egyikük sem. Amikor BJ megnősült akkor saját állítása szerint leállt a füvezéssel , de erről nyilatkozott is , hogy "ha Adrienne nem lépett volna be az életembe már lehet alulról szagolnám az ibolyát".

2015. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de BJ még 2012-ben az iHeartradionak adott koncerten is furán énekelt, meg a végén az egy perc miatt ki is akadt...

Utána meg elment rehabra.

Akkor Mike és Tré drogozik még?

2015. ápr. 21. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
A klipet nézve nem nehéz rájönni , hogy tök részeg , saját döntéséből alkoholelvonóra ment , mert az egész turné közben ivott.
2015. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 JohniDaren ***** válasza:
Tudtommal már rég leálltak mind.
2015. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,régebben csinálhatta Billiék
2015. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,régebben csinálhatta Billiékkel.

Viszont a 2012-es botrányos koncert után Billie elvonóra ment,szóval még ezek szerint most se teljesen tiszta.De most nem értem,hogy csak az alkohol miatt ment,vagy még mindig anyagozik?

És a többiek már leálltak?Nagyon nem vágom,hogy ki mikor hol füvezett/füvezik(?)

2015. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A füvezéssel vélhetően mind leálltak már akkor mikor megházasodtak , Billie-nek Adrienne is segített ebben ahogy ezt nyilatkozta is. 2012-ben turnéztak , így nem voltak otthon nyilvánvaló , Billie meg túl sokat ivott a turné alatt. Olaszországban rövidebb időre kórházba is került 2012 szeptemberében , nem sokkal ezután történt az eset miután saját maga úgy döntött , hogy elvonóra megy.


Egyébként magukat leszámítva senki nem fogja pontosan megmondani , hogy teljesen tiszták e. Mindenesetre az a verzió a leghihetőbb amit mondtam , mert 1994-től már látszik rajtuk , hogy jobban bedobják magukat a zenélésbe. A Dookie előtt volt az , hogy látszott rajtuk , hogy drogoznak a turnékon.

2015. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!