Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kiemelt állóhellyel kapcsolatb...

Kiemelt állóhellyel kapcsolatban van valakinek tapasztalata koncerten? (Papp László Budapest Sportaréna)

Figyelt kérdés

Mennyi sort jelent kb. a kiemelt rész?

Mennyivel kell hamarabb menni, hogy első sorban lehessen az ember?

Lightosabb koncerten (Imagine Dragons-ról van szó) mennyire nyomnak össze? stb...

Minden beszámoló érdekel. :)

Előre is köszönöm!



2015. máj. 4. 13:12
 1/5 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, én is gondolkozom a kiemelt állóhelyen az ID-ra. megérné a pénzt ha tényleg hamarabb beengednének
2015. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Itt egy példa:

[link]


Elég nagy szokott lenni a kiemelt álló rész.

Ha olyan előadó lép fel itthon, akit nagyon szeretek, általában már délben ott vagyok. :P De az igazi tömeg olyan 3-4 között szokott jönni.

Azt nem tudom hogy mennyire nyomnak össze, poén, de viccen kívül nekem eddig a legbrutálisabb koncertem Britney Spears volt. :D Ott verekedtek az első sorokért. De ezt leszámítva nem nyomtak még össze egy koncerten sem. :)

2015. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :) azt hittem kisebb a kiemelt álló rész és szinte garantált a jó hely

fú mit lehet addig ott csinálni? :D ezek szerint ha olyan 1-2 órával megyünk csak korábban esélytelen az első sor? :/

2015. máj. 13. 14:58
 4/5 anonim válasza:
90%
Ez tényleg a rajongótábortól függ szerintem, én nem szoktam kockáztatni, ha kell az első sor, az a nap a koncerté. :) Elmegy gyorsan az idő, főleg ha nem egyedül mész, de ha igen, az sem baj, vannak más rajongók is ott, akikkel el lehet ütni az időt. :) Manapság vannak olyan jegyek, amikkel beengednek a nagy tömeg előtt, az Early Entry jegy, de ha jól látom ID-nél nincs ilyen. Ez az egyetlen megoldás, hogy ne kelljen sokat várni és mégis garantáltan a legjobb helyen állj, de ha nincs ilyen jegy, akkor meg kell küzdeni a jó helyért még a kiemelt álló jegyekkel is. :)
2015. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindig meglehet oldani, hogy a tömeg előtt juss be. ;)
2015. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!