Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Visszahozzák-e valamikor a...

Visszahozzák-e valamikor a Ghostot az Operettben?

Figyelt kérdés
2013-ban bemutatták a Ghost-ot az Operettszínházban, de csak egy évig játszották, utána levették a repertoárról. Szerintetek valamikor visszateszik a közeljövőben? Tudtok valamit erről? Csakmert nagyon meg szeretném nézni a darabot.

2015. máj. 9. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valamikor biztosan visszahozzák :) Legalábbis nagyon remélem, mert én is meg szeretném nézni :D
2015. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül:) Most ez az 'álom darabom' amit mindennél szívesebben megnéznék
2015. máj. 9. 22:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne, ha visszahoznák, bár erre kicsi az esély. Én láttam, és rengeteg technikai dolgot, fényt, lézert, vetítést igényel, ami rengeteg alkalommal elég költséges. Például amikor én néztem, a másofik felvonás kb. 15 perccel később kezdődött, műszaki okok miatt. Amúgy, szerintem, Nem is volt annyira jó musical. Nem maradt meg bennem belőle egy dal sem, csak az a jelenet, amikor Dolhai a baj van a részeg tengerésszelt énekelte. Meg hát azóta a főigazgató is más lett, Lőrinczy György személyébem.
2015. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is hallottam, hogy sok technikai dolgot igényel, és az is tény, hogy a főigazgató is más lett. Én néhány dalt megtaláltam neten belőle, és nekem nagyon tetszenek:)
2015. máj. 10. 15:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem fogják már járszani, mégpedig azért nem...figyeljetek:) ..azért nem mert álítólag a darab túlságosan hasonlít az eredetire.
2015. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy eredetire?
2015. máj. 17. 21:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Az eredeti (gondolom amerikai) musicall-ra. Valami jogi dolok ...

Egyébként én nem voltam oda annyira ezért a musicallért. De azért sajnálom azokat akik ezt kedvelték.:))

2015. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ó, értem... hát én is sajnálom, hogy már nincs esélyem megnézni:( valaki esetleg tud valamit hogy hogy tudnám megnézni valami felvételen, esetleg dvdn?
2015. máj. 19. 14:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem volt szerencsém látni a Ghostot. Én is nagyon el vagyok keseredve, hogy már nem játszák... Körülbelül másfél hónappal ezelőtt beszélgettem erről Szulák Andreával és azt mondta, hogy szó volt róla, hogy visszaszerzik a jogokat. Elmondása szerint mostanra 80℅, hogy játszani fogják ismét. A művésznő szerint legkésőbb a 2017-2018-as évadban ismét látható lesz a Ghost c. musical a Budapesti Oprrettszínház Raktárszínházában. Megújult rendezésben. Én speciel örülök annak, hogy a Raktárszínházban fogják játszani, hiszen a Raktárszínházzal ellentétben a Nagyszínpad gagyi, rgyszerű, csúnya és a nézőtere is förtelmes ronda. Míg a Raktárszínház gyönyörű, modern, elegáns és többen szeretnek oda járni. Szerintem a nagyszínpadból csinálhatnának egy szemétlerakó telepet, már most is hasonlít rá...
2015. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen, hogy. Megosztottad az infot:) Magyon remélem, hogy játszani fogják újra... Bár Dolhai Attila már nem fogja játszani minden bizonnyal Sam-et, de remélem a többi szereplő ugyanaz marad! És a másik szereposztás is... És amúgy azzal pedig egyáltalán nem értek egyet, hogy a Nagyszínpad ronda lenne... Számomra a legesleggyönyörűbb színház, amit valaha is láttam... A nézőtér, minden, nekem nagyon-nagyon tetszik és gyönyörűnek találom. De mindegy, ebben különbözik az ízlésünk:)
2015. júl. 12. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!