Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az eurovíziós...

Mit gondoltok az eurovíziós dalfesztivál győztes daláról?

Figyelt kérdés
Szerintem egy fos ahhoz képest, hogy milyen számok voltak. Van az embereknek fülük? Még a magyar dal is 1000-szer jobb volt. Meg a tavalyi győztest is hiába fikázzák 1000-szer jobb volt az ő dala, mint a mostani győztesnek. Ez az én véleményem.

2015. máj. 24. 13:26
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem tetszett. Nálam az első 3 az a svéd, az olasz és a litván volt, kb tetszőleges sorrendben.
2015. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. a spanyol és a montenegrói tetszett a legjobban, de a belga is jó volt. Totál értelmezhetetlen mi alapján kap valaki pontot, szóval fölösleges ezen rágódni.
2015. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a svéd a belga és az olasz volt a top 3. Hogy őszinte legyek én azon is csodálkoztam hogy egyáltalán az elődöntőbe bejutottunk.
2015. máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kini :)) ***** válasza:

Nekem a top 3 :


1. Montenegró

2. Belgium

5. Románia


Tehát nekem se a svéd, se az orosz dal nem tetszett. Talán az olasz még valamennyire jó volt :)

2015. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A svéd tucat szám volt, a pasi előadása is nagyon erőltetett volt. Semmi természetesség. Tényleg csak a menetelő manók voltak ötletesek a produkcióban.

A belga srácnak az előadása viszont ütős volt és frappáns. Jól ki lett találva, azóta is az ő száma megy a fejemben :D Tuti, hogy figyelni fogom őt a következő időben.

Az olaszok énekesektől libabőrös lettem. Az oroszról meg annyit, hogy volt 3-4 ugyanilyen Celine Dion szerű nő...

Sajnos semmi meglepetés nem volt az eredményben :S Hónapokkal ezelőtt meghallgattam a dalokat/video klipeket, egyből megmondtam, hogy úgy is a svéd fog nyerni.Bárcsak fogadtam volna... Belgiumnak drukkoltam. Szerencsére nem kellett csalódnom Magyaro-ban, hiszen neki adtuk a 12 pontot.:)

2015. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Langyos ABBA utánzat. Várható volt a győzelme.
2015. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon ügyes volt és megérdemelte a győzelmet. A hang, előadás, dallam, tánc, produkció, háttér minden klassz volt és kreatív. bár nekem se a kedvencem volt de a top3ben benne van. :)
2015. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik annyira. Az előadó jóképű, jó teste van, jó volt az előadás, gondolom ezért nyert. A második helyezett (Polina Gagarina) is szép ő is azért ért el jó helyezést. Szerintem is voltak sokkal jobbak
2015. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!