Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Hollywood Undead dalok...

Melyik Hollywood Undead dalok a kedvenceitek?

Figyelt kérdés

Légyszives írjátok le, hogy melyik van a Top 5-ben és melyiket miért szeretitek annyira.

UI.: Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek melyikek a legjobb dalaik.


2015. jún. 2. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel ők a kedvenceim és már így rákérdeztél akkor bűnhődj hosszú listámmal :D

(nem mindegyik van sorrendben csak az első pár)


1. Been to Hell

2. Undead

3. We Are

4. Everywhere I Go

5. War Child

How We Roll

Bitches

City

California

The Natives

Tear It Up

Shout at The Devil

Dead Bite

Lion

No. 5

Lights Out

My Town

I Don't Wanna Die

Lump Your Head

Day Of The Dead

Disease

Usual Suspects

Another Way Out


Ezek a legjobbak :D még van amit szeretek, de most ezek jutottak eszembe xDDD Azért ezek mert:


Been to Hell: nagyon megfogott az egész dal stílusa klippje zenéje és szövege


Undead: Nagyon pörgős ezért imádom


We Are: A legszebb számuk és eléggé átérzem amiket mondanak


Everywhere I Go: Az első szám volt amit hallottam tőlük és nagyon megtetszett


War Child: Ez egy viszonylag új stílusú zene de ez is elég pörgős (főleg az eleje)


Engem is érdekelne ugyanez a te kedvenceiddel :)

2015. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huh*-* Ezek tényleg jók. Köszi a választ! :)

Az én listám:

1. We are

2. Levitate

3. Undead

4. Comin in hot

5. Rain

Apologize

Save me

Lion

No.5

California

Bitches

Been To Hell

Street Dreams

Young

City

Everywhere I Go

Comin Back Down

Believe

I Don't Wanna Die

(hirtelen ennyi:D)


We are: Nagyon imádom ezt a dalt. A dallam, a mondani valója. Egyszerűen a legfantasztikusabb az összes daluk közül. Annyira megfogott amikor először hallottam. A kedvencem tőlük. Egyszerűen minden benne van, aminek van jelentősége az életben.


Levitate: Elsőre meg is tetszett, amikor hallottam. Egyszerűen egy picit "felpörget". Tetszik ez a dal.


Undead: Ez egy nagyon ütős kis dal lett.:) Nagyon szeretem. Ez is mindent elmond. Valamiért elsőre megtetszett. Az első daluk volt, amit hallottam tőlük.


Comin in hot: Ez számomra egy pozitív dal, mert ha ezt hallgatom akkor nem leszek szomorú, lehangolt.


Rain: Ez a dal engem mndig nagyon megérint. Nagyon tetszik, hogy lassabb stílusú, és "érzelmesebb". Nagyon tetszik ez is.


Röviden ennyi:D

2015. jún. 2. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:

az amelyiket nem indítja el a youtube!

*Guns forever*

2015. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Összes :P A Belivet kivéve, mindegyiket szeretem, bármelyiket szívesen meghallgatom nincs olyan külön kedvencem... Egyszer elkezdtem mondani, de aztán jaj ez is, meg jaj ez is, barátnőm megunta (2-3 perc folyamatos sorolás után) és akkor megállapítottuk, hogy nem tudok egyet kiragadni :D Kivéve ugye a fentebb említett, az az egy valamiért nagyon távol áll tőlem :P
2015. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Igazság szerint én is így vagyok. Sorolom, de valójában, sajnálom, ha ki kell hagynom valamelyiket.:D
2015. jún. 20. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!