Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nálatok van olyan hatás, hogy...

Nálatok van olyan hatás, hogy egy zene elvarázsol titeket, úgy mintha részegek lennétek? Ilyenkor képpesek vagytok egy számot, akár többször meghallgatni egymás után?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Akár 10x is meghallgatom ugyanazt egymásután.

2015. jún. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Olyan nagy dolog, hogy egy zenét meghallgatsz többször is? Nekem van, hogy egy zenét egy héten keresztül hallgatok és állandóan azt éneklem
2015. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez a lényege a zenének, nem? Velem már olyan is volt párszor, hogy hónapokig ugyanazt az albumot hallgattam szinte csak, mert nem tudtam tőle szabadulni :D
2015. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, de ahhoz olyan zene kell.

Nem a részegséghez hasonlítanám, de nagyon jó, teljesen magával ragadó érzés. Nagyon sokszor egymás után nem szoktam hallgatni egy dalt, max 3-4-szer, de ha annyira rá tudok hangolódni, akkor rendszeresen, jó pár napig többször meghallgatom. Pl utoljára a RHCP - Wet Sand, a Led Zeppelin - Over the Hills and Far Away és a The Mars Volta - The Widow volt ilyen nekem :)

2015. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
38%

Paul Kalkbrenner: Sky and sand

na én ettől olyan lelki nyugalomba kerülök, mégis van benne valami feszültség ami nem hagyja h ne koncentráljak maximálisan :)

2015. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen nálam a zene egy fajta kábszi is ! ;)
2015. jún. 11. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!