Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi baja van sok rap rajongónak...

Mi baja van sok rap rajongónak a Hősökkel?

Figyelt kérdés
Szerintem pedig nem rosszak!!!!

2015. jún. 21. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Az hogy semmi közük nincs már rap-hez hip-hop-hoz, egy kiárusított kommersz divatszar az egész.
2015. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

úgy van, ahogy az első mondja.

2 év alatt eladták magukat, nem jók már semmire.

olyan nagy sz..ok lettek, mint a welhelo, raul meg ezek

2015. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Manapság mindenkinek baja van mindennel ami nem az ő szájíze szerint működik.

Jobb ha hozzászoksz. ;)

2015. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy kb. ugyanazon a szinten vannak, mint T-KYD, nem rosszak, hitelesek, de nem is tartoznak a legjobbak közé sem. Eckünek jó hangja van, de az nem tetszett, hogy összeveszett Funkkal. De ennek ellenére, ha T-KYD-del hasonlítjuk össze, szinte egyformák!!
2015. jún. 22. 08:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Hősök meg Kyd rajongó is vagyok.

Nekem a Raplife albumuk egyáltalán nem jött be, kivéve 1-2 track(pl Ha en lennek a fonok). De a Hosoket nem lehet Tkyddel osszehasonlítani, még ha a regebbi Hosok albumokat nezzuk akkor se. Tkyd olyat kepvisel amit egyedul még rajta kivul maximum San tol. Tkyd-nek olyan szovegei vannak, amiket nem ír se Ecku, se Mentha, mondom ezt Hősök rajongóként. Ettol fuggetlenul Hősök is egy nagyon jó banda, szerintem nem adták el magukat, csak kipróbálják magukat mas műfajban is, de az tény hogy a régi Hosok ezerszer jobb volt mint a mostani.

2015. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

te nagyon gyökér vagy már bocs..

KYD-et hogy lehet eckühöz meg a hősökhöz hasonlítani?

KYD az egyik legjobb itthon, értelmes szövegek, amiknek van mondanivalójuk, jó flow.. hősök elbújhat. bár kyd most ezzel a buktás meg aágytál26-os feattel elásta nálam magát, de a hősöknél 1000x jobb.

2015. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg Fankának van igazán jó zenéje:)

mert az tényleg tanit....bár manapság jobban szeretik a butítókat...de az már ö bajuk:)

2015. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

@11:08


Fanka meg a tanítás? A lehető leggerinctelenebb megátalkodott szélhámos akivel így zenébe találkoztam. Terjeszti az igét a békéről szeretetről, meg az emberek közötti összetartástól, de bárkit képet két mondattal elintézni, és lelki nyomorékká degradálni, akinek esetleg különbözik valamiről a véleménye az övétől. Aki elég rég óta ismeri Fankadeli munkásságát az láthatja hogy mekkora egy köpönyegforgató patkány. Tessék utána nézni.

2015. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tkyd meg a hősök 1 szinten?te halottál már Tkyd számot?:D
2015. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy nem rap. Közhelyes,semmitmondó: "Lálálé lálálé nem vagyok egy répalé" Ez zene?!
2015. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!