Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire gáz ez így? Szeretem...

Mennyire gáz ez így? Szeretem a pop-punk, rock, punk-rock stb zenét mint például a.

Figyelt kérdés
The Pretty Reckless Nirvana, Green day, All Time Low, BMTH, 5SOS, Sleeping with Sirens stb. viszont 4 éve rajongója vagyok a One Directionnek ami valljuk be, minden csak nem rockos, vagy egyedi, valójában elég tucat. És mikor a kedvenc előadóimat kérdezik mindig felsorolom őket is az előző nevek mellé és csak megvető pillantásokat kapok. Tényleg ennyire gáz lennék?

2015. júl. 5. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mért lenne gáz. Ne ne mások elvárásainak akarj megfelelni, hanem saját magadnak. :)


Csak úgy megsúgom, hogy a legjobb barátnőm telefonjában a metál zenék és a Disney betétdalok tökéletesen megférnek egymás mellett. :)

2015. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

megnyugodhatsz, egy grammal nem tucatabb a One Direction mint a Sleeping With Sirens vagy a BMTH


nem egy nyugati kiadó (rise records, sumerian records, epitaph records, fearless records) 2000 - 2010 között megállás nélkül ontotta magából az ilyen metalcore/"post-hardcore"/deathcore csodákat, úgyhogy még azt is megmerném kockáztatni, hogy 1D féle bandából sokkal kevesebb van, mint amennyi ilyen vasalthajú scene gyerekekből volt a myspace korszak idején

2015. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
a green day, a nirvana meg a one direction kb. ugyanaz...
2015. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát...ha neked egy nirvana és egy one direction KB ugyan az, akkor ott gondok vannak szerintem...
2015. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem gáz, nekem is hasonló az ízlésem, mint neked, mégis a Lawson a kedvenc zenekarom, ami (szerintem) kilóg a sorból.
2015. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

"Hát...ha neked egy nirvana és egy one direction KB ugyan az, akkor ott gondok vannak szerintem..."


szerintem a hármas válaszoló olyan szempontokat vehetet figyelembe, mint a dalszerkezetek, komplexitás, akkord-szerkezetek, stb


nyilván az utóbbi 25 év populáris könnyűzenéinek palettáján viszonylag nagyon távol vannak, de ha általánosságban nézzük a zenét és inkább zeneelméleti mint kulturális szempontból, akkor szerintem azért nem nevezhető annyira szélsőségesnek a nézőpontja

2015. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ezt gáznak tartod. :P
2015. júl. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Megnyugtatlak, hogy a BMTH, 5SOS és a Sleeping With Sirens ugyanolyan tucat, mint az One Direction :D
2015. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Aha persze....valaki meghallgatna egy régi bmth számot,nem tudnák hova fussanak a rémülettől...igen az 1D gáz...ismered a mitch luckeres esetet? Ja nem hinném hogy szereted a deathcoret...gondolom te ilyen nagy directioner vagy...bmth nak is csak az uj szamait szereted mi? Sempiternal albumuktól megijednél. Az 5sos is gáz. És az SWSt meg szeretem de az se neked való.😊
2016. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is bírom a hasonló zenéket (emo, post hardcore, metalcore) és mikor először hallottam a What makes you beautiful-t valahol háttérzeneként, azt gondoltam magamban, micsoda jó pop-punk szám, kik ezek? :)

Aztán ledöbbentem hogy ez egy új boyband volt. De attól még jó. Nem sok számukat ismerek, de a mai felhozatalhoz képest egyáltalán nem rossz szerintem. Anno a Westlife meg a Five volt hasonló. Az Uptown Girlt-t pl faszán feldolgozták.


Amúgy meg a Lostprophets is az egyik nagy kedvencem még most is, az sokkal gázabb manapság, ha megnyugtat :)


Ja és lassan 30 éves férfiként kellett rájöjjek úgy kb 2 éve hogy imádom az emo zenéket :)

2018. júl. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!