Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az oka, hogy régebben...

Mi az oka, hogy régebben létrejöttek ilyen nagy, híres magyar zenekarok, mostanában meg már nincsenek újak?

Figyelt kérdés
Ilyenek mint az Edda, Hooligans, Republic, United, Tankcsapda, ilyesmik, amik országszerte népszerűek és híresek lettek, mindegyik zenekar idősebb már, de új, fiatal népszerű zenekarok miért nincsenek, akik így országszerte népszerűek lennének? Legalábbis én nem tudok ilyenekről
2015. júl. 10. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak, mint pl az MDC vagy ByTheWay de nem olyan nagy legendák. (Amúgy tényleg alig vannak)
2015. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elsírom magam

egyszer már volt hasonló kérdés, ott fel is soroltam sok hazai, mondhatni modern zenekart

a 30y, a vad fruttik, stb elég népszerűek is

személyes kedvencem a képzelt város

2015. júl. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert mostanság tömegesen ontja a média a "hiperszupersztárokat", az ilyen díszpintyeket favorizálják és erőltetik, mellettük meg az igazi tehetségek elvesznek.

Na meg amiket felsoroltál, azon együttesek nem 1-2 év terméke, hanem kb. 30 évé. Bár én a United-et nem sorolnám a híres nagyágyúk közé.

2015. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!