Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miben különbség a basszus...

Zsazs kérdése:

Miben különbség a basszus gitár és az szóló gitár között? (a húrokat tudom) Melyikkel könnyebb meg tanulni gitározni?

Figyelt kérdés

Kölcsönben van most nálam egy western gitár hogy még is milyen lenne gitározni meg egy két akkordot tudok is de kifújt a többi... Én mindenképp elektromos gitáron szeretnék játszani és tanulni. Ki próbáltam a basszus gitárt is nagyon tettszett és azt mondtak hogy jól áll a kezemben és jó az érzékem hozzá. És most nem tudom hogy melyiket válasszam mert mind a kettő közel áll hozzám.... De ha a jövőbe gondolok akkor esélyes vagyok egy zenekarba hogy be jussak de a basszus gitáros már meg van és szerintem egy zenekarban egy basszus gitáros elég. Két felé húz a szívem és nem tudom merre lépjek.

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)



2015. júl. 11. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Bassz gitár értelemszerűen basszus tartományban mozog. A zene "mélyét" adja meg (legalább azt kéne neki, de ebbe ne menjünk bele). Azt meg hogy kinek melyik a könnyebb, midnenki maga döntse el!
2015. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!