Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy hónapja voltam a bécsi...

Egy hónapja voltam a bécsi One Direction koncerten, de még mindig nem tudom feldolgozni? Többi lent

Figyelt kérdés

Lassan 4 ève vagyok a fiúk rajongója és most júniusban sikerült eljutnom a koncertjükre ahol az első sorokból nèzhettem őket álló szektorban. Fél éve ment a visszaszámlálás és elérkezett a nap, tökéletes volt minden, tényleg, soha nem voltam mèg ilyen boldog. Hazafele úton viszont sokszor rámtört a sìrás, nem akartam elhinni, hogy már vége is van.. még most, egy hónap után sem fogom fel, hogy ott voltam és akárhányszor benyomom a számaikat, a sírás kerülget.

Arról szeretnék érdeklődni, hogy aki tapasztalt már ilyet, bármilyen más előadó esetében, mennyi időbe telt amíg elmúlt ez az időszak? Rettenetesen friss még az élmény. Egyáltalán normális reakció ez?

Várom a többi rajongó válaszát is akik még ott voltak és hogy ők mit éreztek utána illetve éreznek még most is.

One Direction utálók és a primitív kommentek nagyon szépen kérem kerüljenek.

Előre is köszönöm:) 15/L



2015. júl. 14. 23:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Nőj fel, fejezd be a hisztit, hallgass valami valódi zenét.
2015. júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Annyira azért nem lehetett s.zar az a koncert.
2015. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Szia:) Én is voltam a koncerten, és szinte nálam is ugyanez van. Elképesztő, hogy eljutottam, de még mindig nem hiszem el...Figyelj, jobb lesz, de az érzés szinte sose fog elmúlni...szerintem:)
2015. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el egyszeruen, hogy vannak meg ennyire primitiv emberek. Mondjatok, nem tudtok olvasni kedves elso ket valaszolo? Mi a francnak valaszoltok, ha csak a rosszindulatu megjegyzeseitekkel tudtok csak kommentelni? Meglatszik, hogy az eletben nem volt meg reszetek ekkora elmenyben, hogy aterezzetek esetleg amit most en, meg meg egyparan, hanem csak a szamitogep mogott poshadva oltogattok masokat akinek van is elete.

3. Neked koszonom szepen a valaszodat, remelem igazad lesz. Csak kivamcsi voltam ki van meg igy ezzel mert nagyon fura erzes. Soha nem ereztem.

2015. júl. 15. 10:20
 5/23 A kérdező kommentje:
Ekezetert es hibakert bocsanat, telefonrol irtam
2015. júl. 15. 10:21
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de irigyellek, hogy láthattad és hallhattad őket élőben, ráadásul ilyen közelről!

Ezt angulol PCD-nek, (Post Concert Depression) azaz koncert utáni depinek hívják, elég gyakori jelenség, idővel csillapodni fog, de ha felidézed a koncert emlékeit, biztosan elő fognak jönni újra az érzések. Ezt azok nem érthetik meg, akik nem rajongtak még igazán valakiért...

2015. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudj, de a sok rizsa közül nem igazán lehetett kihámozni hogy végül tetszett a koncert, vagy óriási csalódás volt. Ez konkrétan kimaradt. Erre írtam hogy annyira nem lehetett olyan szar. De ess csak a torkunknak.
2015. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek, mint te, ha gondolod, írhatsz priviben. :')
2015. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Kedves 7.es, nem tudom mit nem lehet levagni abbol hogy tokeletes nap volt es meg soha nem voltam ennyire boldog. De hat mindegy. A sok "rizsat" pedig azert irtam le, hogy rendesen kifejtsem mit erzek, hatha valaki magara ismer es pontosan ugyanigy erez.

A tobbieknek nagyon nagyon szepen koszonom a valaszokat:))

2015. júl. 15. 23:15
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát én végig vártam hogy Tpkéletes nap volt, olyan boldog voltam ... DE.. mert után már csak az jött hogy sírva rohantál haza. Most mondd meg hogy mit szűrjünk le ebből. :)
2015. júl. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!