Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha megjelenik egy új albuma...

Ha megjelenik egy új albuma annak az együttesnek, amit nagyon szeretsz, mit teszel?

Figyelt kérdés
Letöltöd, és mindent kis méretre állítasz, és úgy hallgatod, hogy közben nézed a falat, és próbálod megérteni, hogy mi a mondanivalója? Hogyan hallgatod meg, és mit csinálsz közben?
2010. márc. 6. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én fejhallgatóval hallgatom, és közben olvasgatni szoktam. Ha van az új albumon pár régi szám, azokat át szoktam ugrani.
2010. márc. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok (nem szeretek) úgy zenét hallgatni, hogy közben mást csinálok. Olyankor minden porcikámmal a zenére koncentrálok. Az, hogy csak a háttérben szóljon, mikor mással foglalatoskodom, nem jó.

Figyelem a zenét, a dallamot, és természetesen a szöveget.

Elemezgetem!

2010. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm!
2010. márc. 6. 10:27
 4/4 A kérdező kommentje:
És egymás után hallgatod a számokat közvetlenül, vagy van olyan, hogy pl a felét ma, a felét holnap?
2010. márc. 6. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!