Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még aki nem szereti ha...

Van még aki nem szereti ha rockernek hívják, pedig hasonló zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

Én szinte kizárólag csak az extrém metálzenei műfajokat hallgatom, tehát death metal(job for a cowboy, bloodbath, cannibal corpse, dying fetus stb. stb.), grindcore(napalm death, pig destroyer, carcass stb.), death grind(exhumed, cattle decapitation stb.) , hardcore(malevolence,harm's way), illetve ritkán néhány deathcore zenekart (rings of saturn, whitechapel).

A többi stílus egyszerűen nem tetszik. Nem szeretem a metallica-t , a guns n roses-t, a nirvana-t, ac/dc-t, ossian-t , tankcsapdát , tehát mindent ami kiesik a fent felsoroltakból egyszerűen nem bírom hallgatni. Ezért nem is szeretem ha rockernek mondanak. Bár hosszú hajam van , és szeretem a zenekaros polókat, de mondjuk bakancsot nem hordok. A hozzám hasonló stílusú embereknek van valami külön elnevezése , mint mondjuk a rocker és a punk?



2015. júl. 28. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Metaller XD
2015. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Metalhead :)

Én sem szeretem a rockerhez hasonló beskatulyázásokat, főleg azért, mert az emberek többsége általánosít, és nem túl pozitív módon. Én a bluestól a rock különböző fajtáin át egészen a metálig (feltétel a dallamos ének) egy csomó műfajt szeretek, épp ezért nem szeretem, ha lerockereznek, mert azon a legtöbben nagyon nem azt értik, mint amilyen azén zenei ízlésem.

2015. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is drum and bass-t és környező műfajokat hallgatok, amíg a house, electro, popzene stb. jórészt teljesen hidegen hagy. Ennek ellenére én is inkább azt mondom, hogy elektronikus zenét hallgatok, mert ezt mindenki érti és be tudja határolni.

Számomra is a rock zene égisze alá tartoznak a metálzenék, a punk is, meg ezek a Lovasi-utánérzetű alternatív rockbandák is, de persze tudom, hogy nem mindenki szereti, ha egy kalap alá veszik másokkal.


Amúgy igen, metalheadnek hívják őket.

[link]

2015. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, minek neveznek. Aki nem ismer, annak úgyis mindegy, aki meg ismer, az nem ez alapján fog dönteni. Ráadásul rövid a hajam, ritkán veszek fel zenekaros pólót és inkább edzőcipőt veszek fel. Mondjuk a rockerség inkább a lázadásról szólt mindig is, úgyhogy így pont jó. :)

Amúgy a te esetedben nem annyira metalhead, inkább a deathster a jó skatulya.

2015. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!