Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ezeknek az énekesn...

Szerintetek ezeknek az énekesnőknek melyek a legjobb albumai?

Figyelt kérdés
Madonna, Beyonce, Rihanna, Jennifer Lopez, Kylie Minogue

2015. júl. 29. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Madonna: 2003 American Life album. Én személy szerint ezt szeretem a legjobban.


A többieknek nem ismerem az albumjaikat csak pár számuk van ami tetszik.

2015. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Beyoncénak az összes albumát szeretem ;) Szerintem nagyon tehetséges, fantasztikus hanggal :)

Neked melyik album tetszik?

2015. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem Madonnától a "Ray of Light" (1998) és a "Music" (2000) a kedvencem, de igazság szerint az összes albumát nagyon szeretem. Rihannától a 2010-es Loud lemezét szeretem nagyon, Kylie Minoguetól pedig a szintén 2010-es "Aphrodite"-t. A másik két előadót nem hallgatom annyit, viszont Beyoncé albumai közül szerintem az "I Am… Sasha Fierce" és a "4" lemezeken vannak a legjobb számai (legalábbis amik nekem a legjobban tetszenek). JL régi zenéit jobban szeretem, így neki inkább a régi albumai, mint a "This Is Me... Then" vagy a "Rebirth" jönnek inkább be.

Minden esetre Madonna összes albumát érdemes leszedni, én mindegyiken találtam legalább két-három dalt amik örök kedvencek maradnak és bárhol bármikor tudom hallgatni.

2015. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Madonna: Confessions On a Dancefloor

Beyoncé: BEYONCÉ

Rihanna: Unapologetic

Jennifer Lopez: A.K.A.

Kylie Minogue: X

2015. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia.

Madonna;Rebel Heart,Ray of Light,American Life,Confession On A Dance Floor,Like a Prayer,Erotica,de igazából az összes.

2015. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Madonnától a True Blue

Beyoncénak szerintem nincs jó albuma

Rihannától az első három, mondjuk szerintem sokat vesztett az eredetiségéből a harmadikra, amikorra mintha egy Britney-klón lett volna belőle, de attól még jó

Jennifer Lopeztől csak a kislemezdalait ismerem, azok 2000-2002 körül tetszettek

Kylie-nak a nyolcvanas évekbeliek

2016. jan. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
LOL mennyi hozzáértő ember xd Beyoncénak nincs jó albuma?Hol élsz ember?:,)
2017. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!