Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek furcsán fognak...

Szerintetek furcsán fognak majd rám nézni a Violetta Live koncerten, ha beállítok oda 15 éves fiú létemre?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam a koncert jegyet, mert imádom a Violetta című sorozatot. Nagyon várom, hogy láthassam őket, de ez az egy dolog aggaszt. Teljesen egyedül megyek fiúként. Nagyon szeretem a dalokat és semmi pénzért ki nem hagyom a koncertet... Nagyon le fognak nézni a jegyszedők vagy a többi néző?

2015. aug. 7. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
A fan csajok nagy része szerintem arról álmodik, hogy legyen egy fiú aki szereti...szerintem ha ügyes vagy simán összeismerkedhetsz valakivel:D A jegyszedőket rohadtul nem érdekli, a nézőket a koncert érdekli és én tudok olyan apukáról aki kíséri a 8 éves lányát, szóval nem egyedül leszel fiú:) Amúgy meg ne érdekeljen, hogy mit gondolnak:D
2015. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van. Ne érdekeljen mások véleménye. Kicsit lányos lehetsz, de az a kutyát se érdekli, a múltkor írta az egyik v-lover, hogy szívesen lenne olyan fiúja, aki szereti a Violettát, úgyhogy hajrá, ne szégyelld! :)
2015. aug. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, figyelj. en majd tenyleg kicsit megbámullak 15/L😏
2015. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki;) hol fogsz ülni/melyik koncerten? :D
2015. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, hogy szereted és mész is. Nem ciki. Vagyis persze engem is csúfolnak, mert 15 évesen szeretem, pedig én lány vagyok, de nem érdekel. Én szeretem, és ennyi, más ne szóljon bele! Nem fog senki furcsán nézni rád, más fiúk is lesznek.

Karácsony... akkor te 29-én mész, ugye? Szerintem élvezni fogod.

Ja, és jó a zenei ízlésed. :)

2015. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább szimpatikus, hogy felvállalod. Most gondolj bele, mindenki azért megy oda, mert szereti. Mondjuk tedd fel magadnak a kérdést, van egy totál fiús játék vagy akármi, amit nagyon szeretsz. Hülyének nézel egy lányt, amiért szereti? Nem, mert te is szereted, és akkor miért lenne ciki. Én szeretem a Violettát, 16 éves lány vagyok, nekem is lehetne ciki, de nem érdekel, mert inkább nézek Violettát, mind gyilkolászós filmeket. Érted, mit akarok mondani? Ne aggódj ezen. Én biztos nem néznélek hülyének.
2015. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Eggyáltalán NEM CIKI! Sőt TÖK JÓ!!!❤ pl Engem is (?) csúfolnak 12 évesen, h szeretem... Kit izgat, am a 10-14 (,v. akár idősebb) kotosztály számára van ill. lett kitalálva...😉 es jó szórakozást!!💜😺😸
2015. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kell ilyesmi miatt aggódnod. Én is 15 vagyok(Violetta rajongó) és vannak olyan fiú osztálytársaim, akik szintén nagyon szeretik. És egyáltalán nem tartják cikinek meg semmi, sőt fiú létükre ők még hamarabb nyilvánosságra hozták ezt az osztályban, mint a lányok:D
2015. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem nem gaz en mar voltam kulfoldon a koncerten es ott is voltak fiuk...csak nekem az volt furcsa hogy sok volt a kicsi,de csak a koncertre figyelj es ne erdekeljenek a tobbiek!!!am hol fogsz ulni?melyik koncertre mesz?
2015. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam. Nem nagyon néztek engem.
2015. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!