Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Skillethez hasonló bandák?

Skillethez hasonló bandák?

Figyelt kérdés
Amiket ismerek, és szeretek is, az a Three Days Grace, és Within Temptation

2015. aug. 9. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aramanthe, Evansence, Young Guns, The Pretty Reckless, Halestorm, Fall Out Boy (?).

És Escape the Fate-től a One for the money-t mindenképp hallgasd meg, mert az a kedvenc számom. :D

Ja és Heaven's Basement- Lights go out of London-t is.

2015. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sándorjános ***** válasza:

Rise Against

Billy Talent

Red

The Grenma (Magyar)

Alvin és a Mókusok

Breakin Benjamin

Crossfade

Hoobastank

Papa Roach

Seether

Paramore

Foo Fighters

2015. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem, amiket leírtál, és bár nem feltétlen hasonlók, írok párat amiket szeretek:)


Breaking Benjamin (legkedvencebbem)

Linkin Park (bár nem szeretem a rapet, de van rap nélküli számuk is)

Starset

Thousan Foot Krutch

Ashes Remain

The Neighbourhood

Disturbed

From Ashes To New

2015. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2015. aug. 20. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Fall Out Boy, Sex Pistols, Paramore, Bullet For My Valentine, Suicide Silence, Ariana Grande, The Script, Billy Talent, Say We Can Fly, Tokio Hotel, The Hidden Cameras, Scars On Brodway, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, Our Last Night, Nickelback, Kiss, Imagine Dragons. Famous Last Words, Falling In Reverse, Evanescence, Fit For Rivals, Slipknot, The Pretty Reckless, Linkin Park, System Of A Down, All Time Low, Korn, Deathstars, Three Days Grace, Das Scheit, Guns N' Roses, The Police, Marilyn Manson, Black Veil Brides, 3 Doors Down, Andy Black, Breaking Benjamin, Icon For Hire, Capture The Crown, Crown The Empire, Dead By April, The Dirty Youth, Escape The Fate, My Chemical Romance, Blacklisted Me, Green Day
2015. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 #8(3;19$9djwodkebkq ***** válasza:

Red

Ashes Remain

We As Human

Flyleaf

2017. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!